ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 PLN, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU!

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 550 PLN bez ryzyka<<

Bukmacher Betclic legalny w Polsce?

Czy Betclic jest legalny? Czy mogę bezpiecznie odebrać bonus (cashback) 550 PLN w Betclic? Wielu graczy widząc coraz częstsze reklamy tej firmy z pewnością zadaje sobie takie pytania. Odpowiedź jest bardzo prosta. Betclic uzyskał niezbędne uprawnienia na oferowanie zakładów online i znajduje się na oficjalnej rządowej liście licencjonowanych bukmacherów. Zagraniczny bukmacher Betclic jest legalny w Polsce i wszyscy gracze mogą bez obaw korzystać z jego bogatej oferty. Warto więc skorzystać z usług jednego z najbardziej znanych światowych bukmacherów. Betclic oferuje jedną z najgrubszych ofert na start, spośród wszystkich operatorów działających na naszym rynku, dlatego ciężko przejść obok niej obojętnie.

 

Betclic 550 PLN bonus bez ryzyka (cashback 550 PLN)

Promocja powitalna jaką przygotował francuski bukmacher, to Betclic bonus 550 PLN bez ryzyka, jednak przy rejestracji z kodem TYPERIA kwota zostanie podwyższona do 550 PLN. Akcja promocyjna polega na ubezpieczeniu pierwszego zakładu zawartego w serwisie aż do kwoty 550 PLN. Jeśli trafisz kupon zdobywasz swoją wygraną. Jeśli okaże się on przegrany, odbierasz zwrot aż do 550 zł. Wysokość zwrotu zależy od stawki jaką zagrasz.

W celu otrzymania bonusu 550 PLN w Betclic musisz jednak najpierw zasilić swoje konto gracza. Minimalna wpłata to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł. Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony pod warunkiem, że jego łączny minimalny kurs wyniesie przynajmniej 1,14. Pamiętaj, że cashback jaki otrzymasz, zostanie pomniejszony o obowiązujący w Polsce podatek 12%. 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 550 zł cashback<<


Bonus 550 PLN (cashback) w Betclic. Jak obrócić bonus w Betclic?  

Aby wypłacić zwrot stawki za zakład bez ryzyka 550 PLN w Betclic, należy dokonać obrotu otrzymanych środków. Czym jest obrót bonusu 550 PLN w Betclic i dlaczego trzeba go zrobić? Bukmacher nie jest instytucją charytatywną – oferuje możliwość skorzystania z bonusu, jednak aby wypłacić go na konto bankowe wymagany jest obrót, czyli kilkukrotnie postawienie po określonym kursie.

Zasady obrotu bonusu w Betclic są przejrzyste i zrozumiałe, a przy odrobinie cierpliwości i szczęścia powinieneś uporać się nawet z obrotem x6. Aby wypłacić cashback 550 PLN w Betclic, musisz go obrócić min. sześciokrotnie z łącznym kursem minimalnym kuponu 2,00. Na wykorzystanie bonusu bez ryzyka 550 PLN w Betclic mamy 30 dni. Do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 550 zł cashback<<