100 PLN bez ryzyka + Pakiet Pudziana 3000 PLN

Betfan jest nowym legalny bukmacherem bez podatku 24/7 (AKO z min. 3 typami). Oferta powitalna dla czytelników Typeria.pl to zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem środków na saldo depozytowe! Nie musisz więc dokonywać obrotu, a jeśli przegrasz zwrócone środki możesz przelać z powrotem na swoje konto bankowe! Oprócz tego w Betfan czeka bonus do 3000 PLN od pierwszej wpłaty. Jeśli interesuje Cię jak obrócić bonus od wpłaty w Betfan i jakie są szczegółowe zasady oferty powitalnej, zapraszamy do lektury.

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️


100 PLN zakład bez ryzyka – zasady

Zakład bez ryzyka 100 PLN, to jeden z głównych elementów oferty powitalnej Betfan. Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny TYPERIA. Oferta pozwala na ubezpieczenie pierwszego zagranego w serwisie kuponu. W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne, czyli NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu!

1. Wpłacasz kasę

Należy dokonać depozyt, którego minimalna kwota wynosi 10 zł

2. Stwórz kupon

Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne

3. Odbierz bonus

W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

4. Dodatkowe informacje

Z promocji wyłączone są zakłady wirtualne oraz zakład specjalny MatchdayBoost.

Betfan bonusy powitalne


Betfan bonus 3000 PLN – „Pakiet Pudziana”

Promowana przez Betfan oferta powitalna to tzw. Pakiet Pudziana, czyli Mariusza Pudzianowskiego. Słynny strongman i zawodnik MMA został oficjalnym ambasadorem firmy i było to marketingowym strzałem w dziesiątkę. Betfan ruszył z niemal tak wielką pompą, jaką „Pudzilla” osiąga po solidnym treningu na siłowni.

Betfan bonus 3000 PLN to łącznie równowartość aż 3 tysięcy złotych. Ze względu na jego innowacyjny regulamin, przy odrobinie szczęścia można ugrać jednak znacznie więcej! Promocja skierowana jest do nowych użytkowników, a bukmacher nagrodzi nas przy każdym z trzech pierwszych depozytów na konto gracza.


Betfan bonus powitalny 3000 PLN – szczegóły

Ofertę powitalną w Betfan warto rozłożyć na czynniki pierwsze. Bukmacher nie daje nam od razu aż 3000 PLN w prezencie od pierwszej wpłaty. Betfan bonus 3000 PLN otrzymamy w trzech „ratach”. Pakiet Pudziana tworzą 3 bonusy – każdy w wysokości 10% depozytu. Otrzymujemy je zgodnie z poniższym schematem:

1. Bonus od pierwszej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł ✅
2. Bonus od drugiej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł ✅
3. Bonus od trzeciej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł ✅

Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygrana mnożona jest x10!

Jeśli więc swoją bonusową stówkę rozmnożyłeś do np. 250 zł, po dokonaniu obrotu będziesz mógł wypłacić nie 250, a 2500 zł. Dzięki mnożnikowi, Betfan Bonus 3000 PLN pozwala zarobić naprawdę sporo!

Jak obrócić Betfan bonus powitalny?

Betfan bonus powitalny obracamy na dość standardowych zasadach, do których przyzwyczaili nas legalni polscy bukmacherzy. W pierwszej kolejności niezbędne jest „odblokowanie” bonusu, które nastąpi po jednokrotnym obrocie depozytu. Obrót Betfan bonus 3000 PLN opisać można w 4 prostych punktach:

  1. Depozyt
  2. Obrót depozytu (1-krotny, dowolną liczbą kuponów z kursem min. 2,00)
  3. Obrót bonusu (5-krotny, min. 2 pozycje na kuponie, kurs min. każdego typu 1,45)
  4. Wygrana z bonusu mnożona jest x10 i można ją wypłacić

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️