BETFAN Zakład 600 zł bez ryzyka + Mnożnik Pudziana 3×777 zł + 15 darmowych zakładów. Kod promocyjny Październik 2020.

Bukmacher Betfan zdecydował się zmodernizować swoją ofertę powitalną dla nowych graczy. Od teraz, każda nowa osoba rejestrująca się z kodem promocyjnym TYPERIA otrzyma łącznie aż 600 zł bez ryzyka. Dodatkowo, nowym graczom przysługiwać będzie również bonus od 3 pierwszych wpłat, czyli tzw. Mnożnik Pudziana 3×777 zł, a także nawet do 15 darmowych zakładów. Zakład bez ryzyka 600 zł, a także inne składowe oferty powitalnej Betfan dostępne są dla graczy, którzy przy rejestracji wpiszą kod TYPERIA.

Wyłącz abdlocka, aby poprawnie wyświetlić stronę!

Załóż konto na BETFAN.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️600 zł bez ryzyka⚠️

 

BETFAN Zakład 600 zł bez ryzyka

Dotychczasowa oferta powitalna BETFAN, a więc zakład bez ryzyka do 100 zł i bonus powitalny 3000 zł odchodzi w niepamięć. Od teraz nowi gracze mogą skorzystać z promocji 600 zł bez ryzyka, która jest zupełnie unikatowa w skali polskiego rynku bukmacherskiego. Pozwala zagrać bez ryzyka łącznie aż za 600 zł i ubezpieczyć nie tylko jeden, ale aż 3 pierwsze zakłady postawione po trzech pierwszych wpłatach środków. Jak to działa?

a) Pierwsza wpłata – Zakład bez ryzyka do 100 zł

Pierwsza część promocji 600 zł bez ryzyka w Betfan to zakład bez ryzyka do 100zł. Jak go użyć? Rejestrujesz konto używając kodu promocyjnego TYPERIA i linku promocyjnego oraz dokonujesz pierwszej wpłaty. Wartość wpłaty musi wynieść min. 20 zł. Stawiasz pierwszy kupon ze stawką min. 20 zł i min. kursem całego kuponu 1,14.

W przypadku wygranej kasa jest Twoja i możesz ją od razu wypłacić. Jeśli przegrasz, stawka -12% podatku wraca na Twoje konto depozytowe i również możesz ją wypłacić – bez obrotu i dodatkowych haczyków. Wygrana lub zwrot kasy do 100 zł!

600 zł bez ryzyka

b) Druga wpłata – Zakład bez ryzyka 200 zł

Drugi element promocji 600 zł bez ryzyka w Betfan to kolejny „ubezpieczony” zakład – tym razem aż do max. 200 zł. Jak z niego skorzystać? Dokładnie tak samo jak z wyżej opisywanego zakładu 100 zł bez ryzyka! Zasadnicza różnica jest taka, że zakład bez ryzyka 200 zł będzie pierwszym zakładem jaki zagrasz po drugiej wpłacie na konto gracza. Wpłać min. 40 zł, postaw kupon z kursem min. 1,14 ze stawką min. 40 zł i w razie porażki odbierz zwrot stawki aż do 200 zł na konto bonusowe.

Betfan bez ryzyka

c) Trzecia wpłata – zakład bez ryzyka 300 zł

Ostatnim elementem tworzącym promocję zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan jest – jak łatwo się domyślić – zakład bez ryzyka aż do 300 zł. Przysługuje on graczom, którzy dokonują trzeciej wpłaty na konto gracza Betfan. Musi wynieść ona min. 60 zł i również za taką minimalną stawkę zagrany musi być pierwszy kupon po zrobieniu trzeciej wpłaty. W innym razie, nie zostanie on zakwalifikowany jako zakład bez ryzyka. Wpłacasz min. 60 zł, stawiasz min. 60 zł na kurs min. 1,14 i w razie porażki dostajesz zwrot stawki aż do 300 zł na konto bonusowe.

zakład bez ryzyka 600 zł Betfan

 

BETFAN 600 zł bez ryzyka – jakie są zasady obrotu bonusu? Czy można od razu wypłacić zwrot stawki za zakład bez ryzyka?

Jak już wyżej wspomniano, zwrot stawki jaki otrzymasz za zakład bez ryzyka do 100 zł w Betfan NIE WYMAGA OBROTU! Kasę za pierwszy przegrany kupon otrzymujesz na konto główne i jeśli tylko zechcesz, możesz od razu wypłacić ją z powrotem do swojego banku!

Zasady obrotu bonusu przydadzą się jednak w przypadku innych elementów promocji 600 zł bez ryzyka w Betfan, a są nimi: zakład bez ryzyka 200 zł oraz zakład bez ryzyka 300 zł. Do skorzystania z nich uprawnieni są gracze, którzy dokonują swojego kolejno drugiego i trzeciego depozytu (wpłaty) na konto gracza Betfan. Jak obrócić bonus/zwrot otrzymany za zakłady bez ryzyka od drugiej i trzeciej wpłaty?

a) Zakład bez ryzyka 100 zł – NIE WYMAGA BEZ OBROTU – można od razu wypłacić zwrot lub wygraną! Wygrana albo zwrot kasy na konto główne!

b) Zakład bez ryzyka 200 zł – zwrot przed wypłatą należy obrócić 4 razy kuponami z min. 3 zdarzeniami. Kurs łączny całego kuponu musi wynosić min. 3,00. Kurs poszczególnych zdarzeń na kuponie nie może być niższy niż 1,35.

c) Zakład bez ryzyka 300 zł – zwrot przed wypłatą należy obrócić 4 razy kuponami z min. 3 zdarzeniami. Kurs łączny całego kuponu musi wynosić min. 3,00. Kurs poszczególnych zdarzeń na kuponie nie może być niższy niż 1,35.

BETFAN zakład bez ryzyka 600 zł – kod promocyjny Październik 2020 

Z promocji 600 zł bez ryzyka w BETFAN skorzystać mogą wszyscy gracze, którzy założą konto wpisując przy rejestracji kod promocyjny (polecający) TYPERIA. Jak odebrać pakiet zakładów bez ryzyka i zagwarantować sobie cashback aż do 600 zł?

Podczas rejestracji należy zwrócić uwagę na pole „Kod promocyjny” zwany również kodem polecającym, które znajduje się w drugim kroku rejestracji. Jeżeli chcesz uzyskać max. pakiet bonusów powitalnych i zakładów bez ryzyka aż do 600 zł, powinieneś wpisać nasz limitowany kod promocyjny BETFAN –> TYPERIA. Wcześniej należy zaznaczyć wymagane zgody marketingowe oraz potwierdzić swoją pełnoletniość.

Betfan zakład bez ryzyka

Betfan oferuje nowym graczom błyskawiczną rejestrację online, dlatego od momentu rozpoczęcia procesu zakładania konta do jego ukończenia nie powinno upłynąć więcej niż 60 sekund. Po założeniu konta prześlij do weryfikacji wymagane dokumenty. Dzięki temu status Twojego konta zmieni się z tymczasowego na w pełni zweryfikowane, a tym samym będziesz mógł bez ograniczeń wpłacać i wypłacać pieniądze ze swojego konta gracza.

mnożnik pudziana


BETFAN Mnożnik Pudziana 3×777 zł – bonusy od 3 pierwszych wpłat

Oprócz uwielbianej przez graczy promocji 600 zł bez ryzyka, Betfan oferuje również 3 bonusy od 3 pierwszych wpłat. Podobnie jak w przypadku zakładów bez ryzyka, wysokość bonusów od wpłaty zależna jest od wysokości dokonanej wpłaty. Mnożnik Pudziana 3×777 zł polega na przyznaniu tzw. bonusu z mnożnikiem o wartości 10% dla każdej z 3 pierwszych wpłat do max. 777 zł.

Tylko 10% bonusu? Spokojnie! 🙂 Przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na główne WYGRANE MNOŻONE SĄ RAZY 10! Na przykład: Wpłaciłeś 100 zł, otrzymałeś 10 zł bonusu od wpłaty. Obróciłeś bonus i udało Ci się z niego zrobić 67 zł. Środki zostaną automatycznie pomnożone x10 i zamiast 67 zł na Twoje konto główne trafi 670 zł!

Betfan 600 bez ryzyka

Czy w przypadku drugiej i trzeciej wpłaty na konto gracza zasady są takie same? Zasady są identyczne, poza jednym szczegółem. Aby skorzystać ze wszystkich 3 bonusów od wpłaty należy zwrócić uwagę na minimalne progi wpłat dla danego bonusu od wpłaty. Min. progi wpłat są takie same jak w przypadku tych umożliwiających skorzystanie z promocji Betfan 600 zł w zakładach bez ryzyka, a więc 20, 40, 100 i prezentują się one następująco:

a) Pierwsza wpłata – Min. wpłata – 20 zł. Max bonus – równowartość 777 zł

b) Druga wpłata – Min. wpłata – 40 zł. Max bonus – równowartość 777 zł

c) Trzecia wpłata – Min. wpłata – 100 zł. Max bonus – równowartość 777 zł

Bonusy od wpłaty w ramach promocji Mnożnik Pudziana 777zł łączą się z akcją 600 zł bez ryzyka. Dokonując pierwszej wpłaty w wysokości 100 zł otrzymujesz więc zakład bez ryzyka do 100 zł, a także bonus od pierwszej wpłaty w ramach Mnożnika Pudziana.

15 darmowych zakładów


BETFAN 15 darmowych zakładów

Po 600 zł bez ryzyka, a także pakiecie Mnożnik Pudziana 3×777 zł nadszedł czas na ostatni element nowej oferty powitalnej Betfan, a jest nim 15 darmowych zakładów. Tak jak w przypadku wyżej opisywanych promocji, aby skorzystać ze wszystkich 15 freebetów należy dokonać 3 pierwszych wpłat, które wyniosą minimalnie: 20, 40 i 100 zł. Każda z 3 pierwszych wpłat umożliwia dostęp do pakietu 5 innych darmowych zakładów. Odbywa się to zgodnie z poniższym schematem:

a) Pierwsza wpłata – min. 20 zł – 5 darmowych zakładów na GRY. Minimalny kurs kuponu granego za darmowego zakład 2,50.

b) Druga wpłata – min. 40 zł – 5 darmowych zakładów na E-SPORT. Minimalny kurs kuponu granego za darmowego zakład 3,50.

c) Trzecia wpłata – min. 100 zł – 5 darmowych zakładów na SPORT. Minimalny kurs kuponu granego za darmowego zakład 5,00.

600 zł bez ryzyka Betfan

Powyższy graficzny schemat dotyczy pierwszej wpłaty, w której minimalny próg do skorzystania z promocji wynosi 20 zł. W przypadku drugiej i trzeciej wpłaty zasady promocji 15 darmowych zakładów się nie zmieniają. Inna jest jedynie wymagana wysokość wpłaty, która wynosi kolejno 40 zł dla drugiej i 100 zł dla trzeciej wpłaty, a także minimalny kurs kuponu. na jaki można postawić darmowy zakład W celu pełnego skorzystania z oferty Betfan należy dokonać 3 pierwszych wpłat na konto gracza, których minimalna wysokość wyniesie 20, 40 i 100 zł.

Wszystkie powyżej opisywane promocje skierowane są do osób, które użyły przy rejestracji w Betfan kod promocyjny TYPERIA, a także link promocyjny. Wszystkie promocje łączą się. 600 zł bez ryzyka, Mnożnik Pudziana 3×777 zł, a także 15 darmowych zakładów to 3 elementy nowego pakietu powitalnego Betfan dostępnego tylko dla czytelników Typeria.pl

Załóż konto na BETFAN.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️600 zł bez ryzyka⚠️