Fame MMA 8 – kursy na zakłady, karta walk, typy bukmacherskie, zakład bez ryzyka;

Gdzie obstawiać Fame MMA 8? Tak jak w przypadku poprzedniej gali, wyłączność na to, aby oferować na swojej stronie zakłady Fame MMA 8 posiada Betclic. Strona ta znajduje się na oficjalnej liście legalnych, licencjonowanych bukmacherów i jest w pełni bezpieczna. W poniższym artykule możecie sprawdzić jak prezentują się aktualne kursy na zakłady i karta walk, skąd brać najlepsze typy i analizy bukmacherskie na Fame MMA 8, a także odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl. Dołącz do Grupy Typeria!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 PLN, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>ZAŁÓŻ KONTO<<


FAME MMA 8 – gdzie obstawiać?

Bukmacherem, który oferował zakłady na sześć pierwszych gal Fame MMA był LV Bet. Siódma edycja wydarzenia przyniosła jednak znaczącą zmianę w tym zakresie. Betclic został sponsorem federacji i obecnie posiada wyłączność na organizację zakładów na walki. Na pytanie „gdzie obstawiać Fame MMA 8?” jest więc jedna, konkretna odpowiedź – Fame MMA 8 można obstawiać w Betclic i nigdzie indziej! To od lat funkcjonująca na europejskim rynku i znana marka, która działa w naszym kraju legalnie i posiada wszelkie niezbędne licencje Ministerstwa Finansów. Grając w Betclic, grasz legalnie.

FAME MMA 8 – powiększony cashback Betclic (zakład bez ryzyka 550 zł) dla czytelników Typeria.pl

Wiesz już gdzie obstawiać Fame MMA 8, ale co jeśli nie posiadasz konta w Betclic? Nie pozostało Ci nic innego jak rejestracja. Jest ona prosta, bezproblemowa i zajmuje dosłownie kilka minut. Warto zwrócić uwagę, że domyślna oferta dla nowych graczy to zakład bez ryzyka do 500 zł. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym TYPERIAPL możecie uzyskać powiększenie zakładu bez ryzyka aż 550 zł!

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 550 zł bez ryzyka<<

W przypadku gdy nie trafimy pierwszego kuponu, stawka wróci do nas w postaci cashback’u. Otrzymaną kwotę zwrotu należy obrócić sześć razy, kuponami z łącznym kursem min. 2,00. Zasady działania bonusu w Betclic są więc przejrzyste i klarowne. Jak odebrać ekskluzywny powiększony bonus powitalny?

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto Betclic!
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki w formie bonusu maksymalnie aż do 550 zł!

FAME MMA 8 – karta walk, kursy na zakłady

Karta walk Fame MMA 8 zawiera 10 walk, w tym jedno starcie kobiet. Internetowa społeczność rozgrzana jest przede wszystkim pojedynkami takimi jak: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin Najman, czy też Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Oprócz wyżej wymienionych pojedynków czeka nas także kilka innych starć z prawdziwie gwiazdorską obsadą.

W klatce zadebiutują m.in. raper Sobota, a także niezwykle popularni wśród młodego pokolenia internetowi celebryci: Marcin Dubiel i Kacper Błoński. Wiecie już gdzie obstawiać Fame MMA 8, jak odebrać bonus powitalny oraz jak prezentuje się karta walk. Pozostaje jeszcze ostatnie pytanie – jakie typy bukmacherskie na Fame MMA 8 dodać do kuponu, a przede wszystkim – skąd brać typy i analizy? Zapraszamy do ostatniej części tekstu!


FAME MMA 8 – typy bukmacherskie i
analizy

Wiesz już gdzie obstawiać Fame MMA 8, ale gdzie znaleźć typy bukmacherskie na to wydarzenie? Odpowiedź może być tylko jedna – na Typeria.pl! Przy okazji gali Fame MMA 7 wytypowaliśmy celnie 7/7 walk przewidując największe sensacje i trafiając najgrubsze kursy. Nasze analizy przybliżające sylwetki zawodników oraz ich mocne i słabe strony należą do najbardziej złożonych zapowiedzi Fame MMA w całym polskim internecie. Nie „klepiemy” ogólników jak Najman! 🙂 Działania internetowych celebrytów śledzimy nie od dziś, a kontekst pozasportowy każdego z pojedynków również nie jest nam obcy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Fame MMA to przede wszystkim show. Konferencje prasowe, wywiady zawodników oraz ich wszelka aktywność mają na celu przede wszystkim wzbudzanie emocji. Czy Fame MMA to patologia? To temat na dłuższą dyskusję, a nasze  nieco prowokacyjne przemyślenia w tym temacie możecie sprawdzić TUTAJ. Nie masz pomysłu na kupon pod Fame MMA? Zajrzyj do zakładki typy bukmacherskie -> Fame MMA na Typerii. W tygodniu poprzedzającym galę ukażą się tam analizy każdego ze starć, propozycje kuponów i…wiele więcej!

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>ZAŁÓŻ KONTO<<