Odbierz 9 zł za każdego gola w finale Ligi Mistrzów!

W sobotnim finale Ligi Mistrzów zmierzą wyjątkowo bramkostrzelne drużyny. Liverpool z dorobkiem 30 bramek zagra przeciwko Realowi Madryt, który w tej edycji LM zdobył 28 goli. Dodatkowo, na murawie zamelduje się supersnajper i lider klasyfikacji strzelców Karim Benzema! Z tej okazji Fuksiarz.pl przygotował dla swoich graczy promocję „Klasyczna 9”, w której można zgarnąć freebet 9 zł za każdą bramkę w sobotnim finale!

Nie masz konta w Fuksiarzu?

• Zarejestruj się z linku promocyjnego
  • Postaw pierwszy kupon za min. 20 zł
  • Nie trafisz pierwszego kuponu? Masz zwrot połowy stawki aż do 500 zł, który możesz od razu wypłacić – bez konieczności obrotu!
  • Promocję powitalną „Zakład bez ryzyka 500 zł” możesz połączyć z promocją na finał Ligi Mistrzów „Klasyczna 9!”

Zasady promocji „Klasyczna 9”

Aby wziąć udział w promocji należy zawrzeć kupon zawierający zakład na strzelca gola w finale Ligi Mistrzów:

1. Kupon SOLO lub AKO

2. Do promocji liczą się zakłady przedmeczowe i na żywo

3. Dokładna stawka zakładu 49 zł

4. Możesz postawić kilka różnych kuponów kwalifikujących się do promocji (nie dotyczy identycznych zakładów postawionych wielokrotnie)

5. Promocja obowiązuje od 27 maja 2022 godz. 12:00 do zakończenia regulaminowego czasu gry meczu Liverpool – Real Madryt.

6. W przypadku kuponów AKO, wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone jako wygrane, aby otrzymać freebet.

Przykład: Obstawiłeś jeden kupon za 49 zł na gola Benzemy (2.32) i drugi kupon za 49 zł na gola Salaha (2.30). Jeśli Real wygra z Liverpoolem 2:1, otrzymasz wygraną za trafione kupony (2 x około 100 zł), a także 3 x 9 zł freebet.

__________________________________________

UWAGA! Jeśli kupon biorący udział w promocji „Klasyczna 9” będzie Twoim pierwszym zakładem postawionym w Fuksiarz.pl i zdecydujesz się na kupon AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami – każde z min. kursem 1.6, to w przypadku przegranej otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki aż do kwoty 500 zł! Zwrot wypłacisz bez obrotu i jakichkolwiek dodatkowych wymogów!