Specjalna promocja powitalna Fuksiarz.pl dla czytelników Typerii! Załóż konto i odbierz w Fuksiarz zakład bez ryzyka do 500 zł ze zwrotem stawki bez konieczności obrotu. W prezencie dostaniesz również miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport, dzięki któremu uzyskasz dostęp do najlepszych sportowych kanałów.

Fuksiarz: Zakład bez ryzyka 500 zł + pakiet Polsat GO

 1. Załóż konto –> przejdź do rejestracji
 2. Zrób pierwszą wpłatę min. 50 zł
 3. Postaw pierwszy zakład za min. 50 zł
 4. Wygrasz? Możesz od razu wypłacić wygraną lub przeznaczyć ją na kolejne kupony
 5. Przegrasz? Otrzymasz zwrot (max. 500 zł) połowy stawki, który możesz natychmiast wypłacić – BEZ OBROTU i dodatkowych wymogów!

Aby otrzymać pakiet Polsat Box GO, należy zrobić pierwszą wpłatę min. 100 zł w ciągu 48h od rejestracji. W przypadku wpłaty od 50 do 99 zł gracz otrzyma tylko zakład bez ryzyka. Kod aktywacyjny do pakietu zostanie wysłany na e-maila powiązanego z kontem gracza w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.


Jakie wymogi musi spełniać pierwszy kupon?

Aby Twój pierwszy kupon był objęty promocją zakład bez ryzyka 500 zł, musi spełniać poniższe warunki:

 • Min. 2 typy
 • Kurs każdego typu min. 1.60
 • Min. stawka 50 zł

Jak widać, wymogi są całkiem proste do spełnienia. Wystarczy, że pierwszy kupon będzie dublem z typami po kursie min. 1.60 i zostanie postawiony za min. 50 zł. Nie wejdzie? Zwrot w wysokości połowy stawki trafi na Twoje konto i będziesz mógł go od razu wypłacić. Bez konieczności obrotu, bez bonusów, bez dodatkowych wymogów, bez haczyków.

Jakie kanały i rozgrywki dostępne są w pakiecie Polsat Box Go Sport?

Pakiet oferuje 30-dniowy dostęp do 20 kanałów sportowych. Kanały dostępne w pakiecie zawierają transmisje rozgrywek takich jak między innymi: Liga Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga, La Liga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 Uber Eats, Fortuna Puchar Polski i wiele innych!

Kanały dostępne w pakiecie Polsat Box Go Sport


Cahsback bez limitu – zwrot 10% stawki za każdy kupon!

Oprócz powitalnego zakładu bez ryzyka do 500 zł, Fuksiarz przygotował dla graczy również codzienny „Cashback bez limitu” dostępny 24/7. Warto zwrócić na niego uwagę, bowiem próżno szukać podobnych promocji u konkurencyjnych firm i choć może wydawać się niepozorny, to należy uznać go za jedną z najlepszych bukmacherskich promocji dostępnych aktualnie na rynku. Jak działa Cashback bez limitu?

 1. Stawiaj kupony AKO po łącznym kursie min. 1.60
 2. W razie przegranej na twoje konto cashback natychmiast wpłynie zwrot nawet 50% stawki! Im więcej zdarzeń, tym wyższy zwrot!
 3. Maksymalna wartość zwrotu za każdy kupon wynosi 200 zł
 4. Wypłać zebrane środki bez obrotu lub graj dalej!
 5. Z Cashbacku bez limitu możesz korzystać każdego dnia dowolną ilość razy