Bonusy oferowane przez bukmacherów z okazji Mistrzostw Świata pojawiają się niemal codziennie. Jednak tych naprawdę wartych uwagi, wcale nie jest aż tak dużo. Jedną z akcji obok której nie wolno przejść obojętnie przygotował bukmacher Forbet. To wyjątkowa oferta skierowana wyłącznie do nowych użytkowników, którzy dokonają rejestracji konta do 19 czerwca, do godziny 23:59.

?Forbet bonus 1250 zł od pierwszej wpłaty?

Wytypuj Mistrza..

Zarejestruj swoje konto , a w pole kodu promocyjnego wpisz nazwę swojego faworyta do zdobycia tytułu Mistrza Świata. Jeżeli jest to np. Belgia, w pole promocyjne należy wpisać „Belgia”.

Wybierać możesz spośród wszystkich reprezentacji obecnych na Mistrzostwach Świata. Poniżej lista obowiązujących kodów:

Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Francja, Argentyna, Belgia, Anglia, Portugalia, Urugwaj, Chorwacja, Kolumbia, Rosja, Polska, Szwajcaria, Dania, Meksyk, Szwecja, Serbia, Senegal, Peru, Islandia, Egipt, Nigeria, Japonia, Australia, Maroko, Kostaryka, Iran, Korea, Tunezja, Arabia, Panama

..postaw na niego..

Po wpisaniu kodu promocyjnego i udanej rejestracji konta należy  zagrać zakład na zwycięzcę Mistrzostw Świata identyczny z podanym kodem. Zakład musi być zagrany dokładnie za 30 PLN i musi to być zakład pojedynczy na zwycięzcę Mistrzostw Świata.

..i odbierz bonus 600 zł w prezencie!

Jeśli Twój typ będzie celny i prawidłowo przewidzisz triumfatora rosyjskiego mundialu, poza wygraniem swojego kuponu Forbet przyzna Ci prezent w wysokości 600 PLN. Jeśli zastanawiałem się nad zakładem na przyszłego mistrza świata i planowałeś postawić przynajmniej 30 zł , to ta promocja jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ryzykując 30 zł, możesz zyskać łącznie aż ponad 600 zł. To tak jakbyś stawiał na zdarzenie z kursem 20,0!

Pełen regulamin promocji dostępny jest TUTAJ

?Forbet bonus 1250 zł od pierwszej wpłaty?