Bukmacher Betclic legalny w Polsce?


Czy Betclic jest legalny? Czy mogę bezpiecznie odebrać bonus (cashback) 550 PLN w Betclic?

Wielu graczy widząc coraz częstsze reklamy tej firmy z pewnością zadaje sobie takie pytania. Odpowiedź jest bardzo prosta. Betclic uzyskał niezbędne uprawnienia na oferowanie zakładów online i znajduje się na oficjalnej rządowej liście licencjonowanych bukmacherów. Zagraniczny bukmacher Betclic jest legalny w Polsce i wszyscy gracze mogą bez obaw korzystać z jego bogatej oferty. Warto więc skorzystać z usług jednego z najbardziej znanych światowych bukmacherów. Betclic oferuje jedną z najgrubszych ofert na start, spośród wszystkich operatorów działających na naszym rynku, dlatego ciężko przejść obok niej obojętnie.

Betclic 550 PLN bonus bez ryzyka (cashback 550 PLN)

Promocja powitalna jaką przygotował francuski bukmacher, to Betclic bonus 500 PLN bez ryzyka. Akcja promocyjna polega na ubezpieczeniu pierwszego zakładu zawartego w serwisie aż do kwoty 550 PLN. Jeśli trafisz kupon zdobywasz swoją wygraną. Jeśli okaże się on przegrany, odbierasz zwrot aż do 550 zł. Wysokość zwrotu zależy od stawki jaką zagrasz. W celu otrzymania bonusu 550 PLN w Betclic musisz jednak najpierw zasilić swoje konto gracza. Minimalna wpłata to
1 zł, a maksymalna 100 000 zł. Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony pod warunkiem, że jego łączny minimalny kurs wyniesie przynajmniej 1,14. Pamiętaj, że cashback jaki otrzymasz, zostanie pomniejszony o obowiązujący w Polsce podatek 12%. 


Bonus 550 PLN (cashback) w Betclic. Jak obrócić bonus w Betclic?  

Aby wypłacić zwrot stawki za zakład bez ryzyka 550 PLN w Betclic, należy dokonać obrotu otrzymanych środków. Czym jest obrót bonusu 550 PLN w Betclic i dlaczego trzeba go zrobić? Bukmacher nie jest instytucją charytatywną – oferuje możliwość skorzystania z bonusu, jednak aby wypłacić go na konto bankowe wymagany jest obrót, czyli kilkukrotnie postawienie po określonym kursie.

Zasady obrotu bonusu w Betclic nie należą do najłatwiejszych, ale przy odrobinie cierpliwości powinieneś uporać się z nimi bez większych kłopotów. Aby wypłacić cashback 550 PLN w Betclic, musisz go obrócić min. 8 razy z kursem minimalnym 2,00. Na wykorzystanie bonusu bez ryzyka 550 PLN w Betclic mamy 20 dni. Do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<