Zakład bez ryzyka 100 zł + „Pakiet Pudziana 3000 zł”

Betfan to nowym legalny bukmachere bez podatku 24/7. Oferta powitalna dla czytelników Typeria.pl to zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem środków na saldo depozytowe! Nie musisz więc dokonywać obrotu, a jeśli przegrasz, zwrócone środki możesz przelać z powrotem na swoje konto bankowe! Oprócz tego w Betfan czeka bonus do 3000 PLN od pierwszej wpłaty. Interesuje Cię jak obrócić bonus w Betfan i jakie są szczegółowe zasady oferty powitalnej? Zapraszamy do lektury!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️


100 PLN bez ryzyka – zasady

Zakład bez ryzyka 100 PLN, to promocja skierowana do nowych graczy, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny TYPERIA. Oferta pozwala na ubezpieczenie pierwszego zagranego w serwisie kuponu. W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne, czyli NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i możliwa jest natychmiastowa wypłata zwróconej stawki!

1. Wpłacasz kasę

Należy dokonać depozyt, którego minimalna kwota wynosi 10 zł

2. Stwórz kupon

Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14

3. Odbierz bonus

W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych otrzymasz zwrot stawki (-12% podatku) na saldo główne, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu! 

4. Dodatkowe informacje

Z promocji wyłączone są zakłady wirtualne oraz zakład specjalny MatchdayBoost.

Betfan bonusy powitalne


Betfan „Pakiet Pudziana 3000 PLN”

Druga część promowanej przez Betfan oferty powitalnej to tzw. „Pakiet Pudziana”. Słynny strongman i zawodnik MMA został oficjalnym ambasadorem firmy i było to marketingowym strzałem w dziesiątkę. Betfan ruszył z niemal tak wielką pompą, jaką „Pudzilla” osiąga po solidnym treningu na siłowni.

Betfan bonus 3000 PLN to łącznie równowartość aż 3 tysięcy złotych. Ze względu na jego innowacyjny regulamin, przy odrobinie szczęścia można ugrać jednak znacznie więcej! Promocja skierowana jest do nowych użytkowników, a bukmacher nagrodzi nas przy każdym z trzech pierwszych depozytów na konto gracza.


Betfan bonus 3000 PLN – szczegóły

Ofertę powitalną w Betfan warto rozłożyć na czynniki pierwsze. Bukmacher nie daje nam od razu aż 3000 PLN w prezencie od pierwszej wpłaty. Betfan bonus 3000 PLN otrzymamy w trzech „ratach”. Pakiet Pudziana tworzą 3 bonusy – każdy w wysokości 10% depozytu. Otrzymujemy je zgodnie z poniższym schematem:

1. Bonus od pierwszej wpłaty: 10% do 100 zł ✅
2. Bonus od drugiej wpłaty: 10% do 100 zł ✅
3. Bonus od trzeciej wpłaty: 10% do 100 zł ✅

Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygrana mnożona jest x10!

Jeśli więc swoją bonusową stówkę „rozmnożyłeś” do np. 250 zł, po dokonaniu obrotu będziesz mógł wypłacić nie 250, a 2500 zł. Dzięki mnożnikowi, Betfan Bonus 3000 PLN pozwala zarobić naprawdę sporo!

Jak obrócić Betfan bonus powitalny?

Betfan bonus powitalny obracamy na dość standardowych zasadach, do których przyzwyczaili nas legalni polscy bukmacherzy. W pierwszej kolejności niezbędne jest „odblokowanie” bonusu, które nastąpi po jednokrotnym obrocie depozytu. Obrót Betfan bonus 3000 PLN opisać można w 4 prostych punktach:

  1. Depozyt
  2. Obrót depozytu (1-krotny, dowolną liczbą kuponów z kursem min. 2,00)
  3. Obrót bonusu (5-krotny, min. 2 pozycje na kuponie, kurs min. każdego typu 1,45)
  4. Wygrana z bonusu mnożona jest x10, przenoszona na saldo główne i można ją wypłacić na konto bankowe

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️