Betfan jest jedynym legalnym bukmacherem bez podatku. Oferta powitalna dla nowych klientów, to Betfan bonus 3000 PLN. Propozycja jest naprawdę zachęcająca, zwłaszcza że istnieje również kod promocyjny BETFAN dający zakład bez ryzyka 100 PLN. Jeśli interesuje Cię jak obrócić bonus w Betfan i jakie są szczegółowe zasady tej akcji promocyjnej, zapraszamy do lektury.

Betfan bonus 3000


Betfan bonus 3000 PLN

Promowana przez Betfan oferta powitalna to tzw. Pakiet Pudziana, czyli Mariusza Pudzianowskiego. Słynny strongman i zawodnik MMA został oficjalnym ambasadorem firmy i było to marketingowym strzałem w dziesiątkę. Betfan ruszył z niemal tak wielką pompą, jaką „Pudzilla” osiąga po solidnym treningu na siłowni. Betfan bonus 3000 PLN to łącznie równowartość aż 3 tysięcy złotych. Ze względu na jego innowacyjny regulamin, przy odrobinie szczęścia można ugrać jednak znacznie więcej! Promocja skierowana jest do nowych użytkowników, a bukmacher nagrodzi nas przy każdym z trzech pierwszych depozytów na konto gracza.

Betfan bonus 3000


Betfan bonus powitalny – szczegóły

Ofertę powitalną w Betfan warto rozłożyć na czynniki pierwsze. Bukmacher nie daje nam od razu aż 3000 PLN w prezencie od pierwszej wpłaty. Betfan bonus 3000 PLN otrzymamy w trzech „ratach”. Pakiet Pudziana tworzą 3 bonusy – każdy w wysokości 10% depozytu. Otrzymujemy je zgodnie z poniższym schematem:

1. Bonus od pierwszej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł ✅
2. Bonus od drugiej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł ✅
3. Bonus od trzeciej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł ✅

Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygrana mnożona jest x10! Jeśli więc swoją bonusową stówkę rozmnożyłeś do np. 250 zł, po dokonaniu obrotu będziesz mógł wypłacić nie 250, a 2500 zł! Dzięki mnożnikowi, Betfan Bonus 3000 PLN pozwala zarobić naprawdę sporo!


Jak obrócić Betfan bonus powitalny?

Betfan bonus powitalny obracamy na dość standardowych zasadach, do których przyzwyczaili nas legalni polscy bukmacherzy. W pierwszej kolejności niezbędne jest „odblokowanie” bonusu, które nastąpi po jednokrotnym obrocie depozytu. Obrót Betfan bonus 3000 PLN opisać można w kilku prostych punktach:

  1. Depozyt
  2. Obrót depozytu (1-krotny, dowolną liczbą kuponów z kursem min. 2,00)
  3. Obrót bonusu (5-krotny, min. 2 pozycje na kuponie, kurs min. każdego typu 1,45)
  4. Wygrana z bonusu mnożona jest x10 i można ją wypłacić

Betfan bonus 3000