Specjalna promocja powitalna BETFAN na 2023 rok! Załóż konto i odbierz bonus 200% od pierwszej wpłaty do 300 zł. Przy pierwszym depozycie 150 zł uzyskasz łącznie aż 450 zł na grę. Sprawdź szczegółowy nowej promocji powitalnej bonus 200% od depozytu, informacje, a także zasady obrotu.

1. Odbierz bonus 

Otwórz konto z kodem promocyjnym TYPERIA
• Wpłać min. 50 zł
• Otrzymasz OD RAZU bonus o wartości 200% wpłaty (do 300 zł)
• Np. wpłacając 150 zł, będziesz miał łącznie 450 zł na grę

2. Aktywuj bonus

• Postaw kupon lub kilka kuponów za równowartość wpłaty
• Czekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
Przełącz się na saldo bonusowe, by wykorzystać bonus

3. Graj za bonus i wygrywaj

• Bonusem grasz jak chcesz: możesz zagrać za całość lub podzielić go na wiele kuponów
• Liczą się tylko kupony AKO z kursem min. 3.0
• Brak wymogu minimalnego kursu poszczególnych typów
• Wygrane trafią na SALDO GŁÓWNE po wykorzystaniu 100% kwoty przyznanego bonusu

Bonus 200% w Betfan – popularne pytania:

Jaką kwotę bonusu mogę otrzymać?

Od 100 zł (przy wpłacie 50 zł) do nawet 300 zł (przy wpłacie 150 zł lub więcej). Środki trafiają na saldo bonusowe automatycznie po zatwierdzeniu wpłaty.

Ile mam czasu na wykorzystanie bonusu?

Od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na odblokowanie i wykorzystanie w całości bonusu. Pamiętaj, że po tym terminie bonus wygaśnie i środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną wyzerowane.

Jak odblokować bonus?

Aby odblokować bonus, wykorzystaj całość środków, które znajdują się na saldzie głównym, zawierając za nie dowolny zakład lub zakłady. Pamiętaj, że z promocji wyłączone są zakłady systemowe oraz zakłady na Gry Karciane. Gdy wszystkie kupony z salda głównego zostaną rozliczone, bonus zostanie odblokowany i będziesz możliwy do wykorzystania.

Jak przełączyć się na saldo bonusowe?

Musisz najpierw wybrać stan konta, a potem spośród dwóch możliwych do wyboru sald wybrać saldo bonusowe. Wówczas kupon, który utworzysz, będzie postawiony właśnie za bonus.

Co należy zrobić, aby móc wypłacić środki bonusowe?

Należy zagrać za równowartość bonusu, aby środki zostały przeniesione na saldo główne i były możliwe do wypłaty. Możesz wykorzystać bonus grając jeden kupon za całość stawki lub kilka mniejszych kuponów. Na każdym kuponie zawartym za środki bonusowe muszą znaleźć się przynajmniej 2 zdarzenia, a kurs łączny takiego kuponu musi wynieść co najmniej 3.0. To jedyne warunki konieczne do spełnienia – pozostawiamy Ci całkowitą dowolność w pozostałych kwestiach. Pamiętaj, że również na kuponie zawartym za bonus nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty Matchday Boost ani Gier Karcianych. Nie może być to także kupon systemowy.

Gdzie znajdę informacje na temat aktualnego stanu mojego bonusu?

Szczegóły dotyczące każdego bonusu dostępne są w Panelu Gracza, który otworzysz poprzez kliknięcie w swoje inicjały widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu do Twojego konta. Następnie wybierz „Bonusy i freebety”, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat obrotu bonusem.