Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale dziś Narodowe Święto Jamajki, czyli inaczej „Dzień Boba Marleya”. Betfan przygotował w związku z tym wyjątkową  ofertę promocyjną!

Zagraj za 49 lub 99  kupon, na którym znajdzie się zdarzenie z liczbą spalonych w wybranym meczu w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Jeśli kurs AKO kuponu będzie wynosił co najmniej 3.0 i będzie miał min. 3 zdarzenia, a nie wejdzie Ci tylko typ na liczbę spalonych, otrzymasz równowartość swojej stawki w formie bonusu! Gwarantujemy, że z każdym kolejnym spalonym dany mecz Ekstraklasy może stawać się coraz bardziej interesujący!

Nie masz konta w Betfan?

Przysługuje Ci pakiet bonusów na start! Skorzystaj ze specjalnej oferty powitalnej dla czytelników Typeria.pl. Zarejestruj się z poniższego linku promocyjnego, użyj kodu bonusowego BETFAN i odbierz pierwszy zakład bez ryzyka aż do 100 zł! Jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot stawki w formie bonusu! Oprócz tego otrzymasz również bonus od pierwszej wpłaty do 3000 zł.

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka

Szczegółowe zasady promocji:

1. Promocja obowiązuje w dniu 06.02

2. Należy zawrzeć kupon za 49 lub 99 zł, na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia – w tym co najmniej jedno na liczbę spalonych w danym meczu w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Kurs AKO ma wynosić co najmniej 3.0. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu „remis nie ma zakładu”, „drużyna X wygra nie ma zakładu”.  Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 09.02, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany przez jeden typ na liczbę spalonych w ramach 21. kolejki Ekstraklasy, gracz otrzyma bonus. Jeśli spełnisz wszystkie warunki otrzymasz bonus 5 zł o równowartości 50 zł (kiedy zagrałeś za 49 zł) lub bonus 10 zł o równowartości 100 zł (jeśli zagrałeś za 99 zł). Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Bonus otrzymasz do wtorku 11.02 do 23:59.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania, spełniający warunki wzięcia udziału w promocji.

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli użyjesz jej do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka