Rozgrywki grupowe w europejskich pucharach wkraczają w decydującą fazę. Najlepsze zespoły w Europie walczą zaciekle o awans do fazy pucharowej. Z okazji spotkań Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Fuksiarz przygotował specjalną promocję. Postaw kupon i odbierz zwrot do 500 zł, jeśli nie trafisz jednego meczu! 

Nie masz konta w Fuksiarzu? Załóż je i zagraj do 500 zł bez ryzyka!

Promocja „Fuks Bumerang” skierowana jest do zarejestrowanych graczy. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta na Fuksiarz.pl czeka na Ciebie jeszcze lepsza, specjalna oferta dla nowych graczy. Zarejestruj się i odbierz zwrot do 500 zł za pierwszy nietrafiony kupon! Zwrot wypłacisz bez konieczności obrotu i dodatkowych wymogów! Sprawdź tutaj szczegóły promocji powitalnej lub przejdź do rejestracji klikając poniżej:

Jak odebrać freebet 500 zł w promocji „Fuks Bumerang”?

1. Zaloguj się na swoje konto i kliknij „Dołącz do promocji

2. Następnie dokonaj depozytu min. 50 zł

3. Postaw kupon AKO z min. 5 zdarzeniami za wpłacone środki (całość stawki musi pochodzić z wpłaconych środków po dołączeniu do promocji)

4. Promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe oraz na żywo

5. Jeśli na kuponie nie wejdzie dokładnie jeden dowolny mecz, otrzymasz freebet w wysokości 100% postawionej stawki

6. Promocja trwa od 25.10.2022 od godziny 10:00 do 27.10.2022 do godziny 23.59. Kupony muszą zostać rozliczone do końca trwania promocji.

Jak odebrać freebet na Ligę Mistrzów?

Wystarczy, że poczekasz. Maksymalnie do 72h od zakończenia promocji freebet powinien pojawić się na Twoim koncie.

Ile razy mogę skorzystać z promocji?

Każdy gracz, który spełni warunki promocji jest uprawniony do jednokrotnego odebrania freebetu.

Jak otrzymać maksymalny freebet?

Aby otrzymać maksymalną kwotę freebetu, należy postawić kupon spełniający warunki promocji za 570 zł. W przypadku, kiedy dokładnie jeden mecz na kuponie okaże się przygrany na Twoim koncie pojawi się freebet w wysokości wspomnianej kwoty pomniejszonej o podatek, czyli 500 zł.

Zakład bez ryzyka 500 zł
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się