KLIKNIJ: SPRAWDŹ BONUSY I PROMOCJE BUKMACHERSKIE NA BLACK FRIDAY 2019! <<<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czarny piątek, to nie tylko promocje w sklepach stacjonarnych i internetowych. To również ciekawe bonusy bukmacherskie, darmowe zakłady, podwyższone kursy i inne atrakcje dla obstawiających. Poniżej przegląd najciekawszych promocji oferowanych przez bukmacherów z okazji Black Friday.

Forbet: 30 PLN bez depozytu + zakłady specjalne

W Czarny Piątek oraz kilka następujących po nim dni za założenie konta w Forbet otrzymujemy bonus 20 PLN bez depozytu. Promocja trwa tylko do 30 listopada, nie warto więc zwlekać. Szczególnie, że rejestrując się z promocyjnego linku Typerii, za założenie konta u tego bukmachera możecie zgarnąć dodatkowo bonus 10 PLN. Razem 30 PLN za darmo za samo założenie konta, nie ma drugiej tak dobrej oferty powitalnej na rynku.

?Załóż konto w Forbet. Odbierz 30 PLN  za darmo!?

Bonusy bukmacherskie za założenie konta to nie wszystko. Forbet oferuje również zakłady specjalne z podwyższonymi kursami. Można np. obstawić, że wszyscy gospodarze wygrają swoje mecze w najbliższej kolejce Ekstraklasy. Kurs tego zdarzenia to aż 1000 podczas gdy w zwykłej ofercie nasze łączne AKO wynosiłoby tylko 655.

Etoto Black Weekend: Bonus do 200 PLN

Postaw zakład za minimum 40zł, a otrzymasz 25% stawki, maksymalnie do 200zł. Przykład: Stawiasz zakład za 100 zł. Po jego rozliczeniu otrzymasz bonus w wysokości 25zł. Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają konto na stronie www.etoto.pl oraz dokonali co najmniej trzech wpłat. Szczegółowy opis promocji dostępny jest TUTAJ.

LV Bet: Bonus do 200 PLN tylko 23.11

Z okazji Black Friday LV Bet oferuje swoje tradycyjne bonusy bukmacherskie z mnożnikiem kursu x25. Tym razem jego wysokość, to maksymalnie równowartość 200 PLN. Szczegółowe informacje na temat bonusu dostępne są TUTAJ

STS: Bonus do 50 PLN

Jeśli podczas Black Friday (23.11.18 1:00-23:59) obrócisz od 50 do 249,99 PLN, dostaniesz 10 PLN bonusu. Jeśli zaś zagrasz za co najmniej 250 PLN, zgarniesz 50 PLN bonusu. Bonusy bukmacherskie w postaci vouchera z kodem promocyjnym, który uprawnia do doładowania konta bonusowego na www.sts.pl zostaną przyznane po spełnieniu warunków udziału w Akcji, najpóźniej w środę 28 listopada 2018.

Milenium: Happy Hours cały dzień!

W piątek 23.11 bukmacher oferuje możliwość gry bez podatku 14% w zakładach na żywo i przedmeczowych. W przypadku sportów wirtualnych nasza wygrana powiększona zostanie o 7%. Regulamin promocji jest zróżnicowany w zależności od działu, którego dotyczy. Na żywo – Kupon zawierający co najmniej dwa zdarzenia z oferty zakładów na żywo, zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.20 Przedmeczowe – min. 3/4/5 zdarzeń z kursem 1.20 w zależności od naszego statusu członkowskiego w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium. Wirtualne – wygrane zwiększone o 7%. Szczegółowy regulamin Black Friday w Milenium dostępny jest TUTAJ

Totalbet: Postaw 100zł i odbierz freebet 25 PLN

Zasady promocji są niezwykle proste. Dokonaj  23.11 (godz. 00:00 – 23:59) obrotu (jeden lub wiele kuponów, zakłady SOLO lub AKO, PREMATCH lub LIVE) z salda głównego za minimum 100 zł. Najpóźniej w ciągu 48h od zakończenia promocji do Twojego konta zostanie dodany Freebet 25 PLN.

Fortuna: Wyższe kursy na polskie ligi

Część firm z okazji Black Friday oferuje bonusy bukmacherskie, niektóre proponują atrakcyjne kursy na wybrane zdarzenia sportowe. Taka sytuacja ma miejsce właśnie w Fortunie. Bukmacher oferuje kursy z marżą 0%, dzięki czemu są one wyższe niż u konkurencji.

 

?Załóż konto w Forbet. Odbierz 30 PLN  za darmo!?