Bonus od depozytu na nowej stronie forBET

Bukmacher forBET wystartował ze swoją nową, bardziej przejrzystą i funkcjonalną stroną internetową. W związku z tym wydarzeniem wszyscy zarejestrowani gracze mogą skorzystać z promocji odbywającej się właśnie na nowej stronie operatora. Co można zyskać? Wszystkie dzisiejsze wpłaty zostaną powiększone o bonus 50% aż do 250 PLN!

Nie masz konta forBET? Odbierz pakiet powitalny!

Nie jesteś zarejestrowany w forBET? Ominie Cię przez to dzisiejsza promocja, ale za to możesz skorzystać z czegoś znacznie lepszego – pakietu powitalnego dla czytelników Typeria.pl, który składa się m.in. z zakładu bez ryzyka do 100 zł i bonusu 100% wpłaty z zaledwie 2-krotnym obrotem aż do 2050 zł! Jak odebrać pakiet powitalny?

 1. Zarejestruj się z kodem TYPERIA –> rejestracja
 2. Zrób pierwszą wpłatę w ciągu 24 h od rejestracji!
 3. Odbierz pakiet powitalny:
 • Zakład bez ryzyka do 100 zł
 • Bonus 100% wpłaty do 2050 zł (tylko 2-krotny obrót bonusu!)
 • MaxiZysk 200 PLN
 • 14 dni gry bez podatku

Kliknij, aby zobaczyć szczegółowe zasady pakietu powitalnego w forBET>>>

50% bonus od depozytu (promocja 19.01.2022)

 1. Zrób wpłatę na min. 20 PLN
 2. Obróć całym wpłaconym depozytem jednokrotnie kuponem/kuponami AKO z kursem min. 2.0.
 3. Zagraj za Bonus od depozytu WEB. Obrót jednokrotny kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.35.
 4. Bonus można wykorzystać tylko na wersji komputerowej strony!
 5. Promocja trwa 19.01.2022 w godz. 10:00 – 23:59
REGULAMIN PROMOCJI „BONUS 50% OD DEPOZYTU DO 250 PLN”:
 1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
 2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
 3. Gracze, którzy wpłacą środki dnia 19.01.2022 w godz. 10:00 – 23:59 otrzymają bonus 50% od depozytu do kwoty maksymalnie 250 PLN.
 4. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.
 5. Maksymalna kwota bonusu to 250 PLN, czyli za depozyty powyżej 500 PLN gracz otrzyma 250 PLN bonusu.
 6. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić całym wpłaconym depozytem kuponem / kuponami AKO z min. 2 zdarzeniami. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie całkowitym min. 2.0.
 7. Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się kupony systemowe, ZAKŁADY WIRTUALNE oraz Gry Karciane.
 8. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony z MaxiZyskiem.
 9. Kupon zostaje zaliczony do obrotu depozytem/bonusem w momencie rozliczenia WSZYSTKICH ZDARZEŃ NA NIM ZAWARTYCH. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia kuponu do obrotu depozytem/bonusem.
 10. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
 11. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
 12. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.35.
 13. Czas na obrót bonusem wynosi 96h od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 96h (od momentu przyznania).
 14. Zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, zakłady na zawodników, zakłady długoterminowe, specjalne oraz Combo Expert nie zaliczają się do obrotu bonusem.
 15. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego dnia 19.01.2022 w godz. 10:00 – 23:59.
 16. Promocją nadrzędną jest promocja Pakiet Powitalny oraz forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tych promocji w pełni otrzymają bonus z jej tytułu w pierwszej kolejności.
 17. Promocja bonusu od depozytu nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.
 18. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie depozytem.
 19. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.