Opis promocji

Bonus powitalny w Forbet otrzymujemy w ramach promocji Mistrzowski Start. Dzięki niej na nasze konto trafić może do 1200 PLN. Nie jest to jednak klasyczny bonus 100% od pierwszej wpłaty. Bukmacher kwotę 1200 PLN rozkłada na 3 pierwsze depozyty dokonane przez gracza, zgodnie z poniższymi zasadami:

🎁Forbet rejestracja. Odbierz prezent🎁

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Łącznie za 3 kolejne depozyty możemy otrzymać aż do 1200 PLN dodatkowych środków na grę. W celu otrzymania maksymalnej kwoty bonusa nasz drugi oraz trzeci depozyt muszą być adekwatnie wyższe, ponieważ w ich przypadku nie otrzymujemy bonusu w wysokości 100% naszej wpłaty. Po zasileniu konta nasz bonus jest zablokowany. W celu odblokowania musimy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Wypłata bonusu jest możliwa po jego 4-krotnym obrocie stawiając kupony posiadające min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30.


 

Zasady promocji i obrotu bonusem:

  • Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu
  • Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie
  • Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym
  • Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni od jego aktywacji

⚽Odbierz 50 PLN od Forbet⚽

Bonus powitalny w Forbet – podsumowanie

✅ bonus powitalny aż do 1250 PLN
✅ w miarę proste warunki odblokowania bonusu
✅ jasne i zrozumiałe warunki obrotu bonusem

❌ pełną kwotę bonusu otrzymamy tylko w przypadku dokonania 3 depozytów
❌ konieczność dokonania obrotu depozytem w celu odblokowania bonusu
❌ czas na obrót mógłby być dłuższy niż 30 dni

Poprzedni artykułMilenium bonus 760 PLN
Następny artykułRejestracja u bukmachera
D.B. Cooper
Typer z 13 letnim stażem, przez pewien okres w życiu gracz zawodowy. W przeszłości ekspert serwisów oferujących płatne typy bukmacherskie i laureat konkursów typerskich. Współpracę z Typerią rozpoczął od celnych typów przez 17 dni z rzędu na MŚ 2018. Mało agresywny styl gry, kursy najczęściej około 2,00, głównie single i duble. Gwarantuje regularność i skuteczność. W dłuższym okresie czasu, grając z nim nie będziesz na minusie. Cierpliwość, krok po kroku i czerpanie małymi łyżkami - tymi zasadami się kieruje. Jakiej drużynie kibicuje prywatnie? Zawsze tej, którą ma na kuponie ;)