Opis promocji

Jednym z najciekawszych bonusów powitalnych na rynku jest ten, który oferuje nam bukmacher Etoto. Firma ta przez dłuższy czas stała w cieniu najlepszych polskich bukmacherów. Dopiero w ostatnich miesiącach w Etoto podejmowane są działania, aby zostać dostrzeżonym przez większą ilość klientów. Nowa wersja strony internetowej, ambasadorzy w postaci znanych dziennikarzy i sportowców oraz gwóźdź programu – bonus powitalny Etoto Kasozwrot 100%. Tak atrakcyjny bonus od pierwszej wpłaty z pewnością znacznie zwiększył liczbę użytkowników zarejestrowanych w Etoto.

❗Rejestracja w Etoto❗

Zasady tej promocji powitalnej są bardzo proste i nie ma tutaj żadnych ukrytych haczyków. Na początku musimy zarejestrować się w serwisie i dokonać pierwszej wpłaty. Nasz pierwszy postawiony zakład będzie zakładem bez ryzyka. Zakład ten musi mieć co najmniej trzy możliwe wyniki (np. mecz piłki nożnej 1,X,2).  Zasada ta nie obowiązuje w przypadku kuponów zawierających więcej niż 1 zdarzenie. Kursy stawianych przez nas zakładów są dowolne, nie ma żadnego wymogu dotyczącego kursu minimalnego.  Jeśli przegramy, bukmacher zwróci nam na konto 100% stawki zakładu, aż do 100 PLN.

Po przegraniu zakładu należy wystąpić o zwrot stawki. Najprościej zrobić to poprzez kontakt z konsultantem na live chacie. Firma zastrzega sobie prawo do przyznania zwrotu maksymalnie do 24 godzin po rozliczeniu zakładu. W praktyce jednak zwrot następuje o wiele szybciej – na moje konto trafił już po 5 minutach od kontaktu z konsultantem.


Zwrócone środki możemy od razu wypłacić na konto bankowe, nie trzeba dokonywać ich obrotu, stawiać na określone kursy itp. Takie podejście do gracza jest rzadkością na naszym rodzimym rynku bukmacherskim, gdyż w większości przypadków przed wypłatą musimy dokonać obrotu środków zwróconych przez bukmachera.


Etoto Kasozwrot 100% w pigułce:

  1. Rejestrujesz się i robisz pierwszy depozyt.
  2. Grasz pierwszy zakład z min. 3 możliwymi wynikami ( odpada więc tzw. podwójna szansa, czy też typ na zwycięzcę meczu tenisa)
  3. Zamiast grać singla z 3 możliwymi wynikami możesz zagrać dowolny AKO (wtedy wymóg 3 możliwych wyników poszczególnych zdarzeń nie obowiązuje)
  4. Wygrywasz – możesz grać dalej lub wypłacić wszystko, przegrywasz – dostajesz zwrot do 100 PLN i również możesz od razu wypłacić.
  5. Żeby dostać zwrot piszesz na chacie lub przez formularz kontaktowy, pieniądze wrócą do Ciebie maksymalnie w 24 godziny, najczęściej o wiele szybciej.

Podsumowanie:

Bonus powitalny w Etoto, to jedna z najlepszych tego rodzaju ofert na rynku. Nie ryzykując nic, mamy szansę na wygranie sporej ilości gotówki. Bez żadnych ukrytych punktów regulaminowych i warunków zapisanych drobnym druczkiem na samym dole strony. Etoto ubezpiecza nasz pierwszy zakład do 100 PLN. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się związać z tym bukmacherem na dłużej, czy też nie, to obok takiej promocji nie można przejść obojętnie. Sugerujemy jednak zbyt długo nie zwlekać, ponieważ promocja Etoto Kasozwrot 100% nie będzie trwała wiecznie.

💰Odbierz Kasozwrot 100%💰

Poprzedni artykułCzym są zakłady handicap?
Następny artykułZakłady 1 X 2
D.B. Cooper
Typer z 13 letnim stażem, przez pewien okres w życiu gracz zawodowy. W przeszłości ekspert serwisów oferujących płatne typy bukmacherskie i laureat konkursów typerskich. Współpracę z Typerią rozpoczął od celnych typów przez 17 dni z rzędu na MŚ 2018. Mało agresywny styl gry, kursy najczęściej około 2,00, głównie single i duble. Gwarantuje regularność i skuteczność. W dłuższym okresie czasu, grając z nim nie będziesz na minusie. Cierpliwość, krok po kroku i czerpanie małymi łyżkami - tymi zasadami się kieruje. Jakiej drużynie kibicuje prywatnie? Zawsze tej, którą ma na kuponie ;)