Etoto bonus 200% – Zamień 100 zł na 300 zł 

Interesuje Cię kod promocyjny Etoto? Nie mogłeś lepiej trafić. Z poniższego tekstu dowiesz się jaki jest Etoto kod bonusowy i co należy zrobić, aby otrzymać bonus powitalny 200%. Skorzystaj ze specjalnej promocji dla nowych graczy. Odbierz  bonus powitalny i graj za 300 zł przy pierwszej wpłacie 100 zł. W celu aktywowania oferty promocyjnej zarejestruj się z linku bonusowego.

Załóż konto w ETOTO z linku bonusowego odbierz:
⚠️Bonus 200% od wpłaty⚠️


Jaki bonus powitalny otrzymasz w Etoto? 

Etoto bonus 200 % bonus od depozytu do 200 zł
kod bonusowy Do 500 zł bonus za polecenie przyjaciela
Etoto kod bonusowy Do 100 zł bonus na obstawianie tenisa
Etoto bonus powitalny Dostęp do wielu innych bonusów!

kod bonusowy Etoto


Jak obrócić bonus w Etoto?

Etoto obrót bonusu to fraza wyszukiwana w internecie przez typujących bardzo często. Jakie zasady ma bonus 200 % w Etoto? Już śpieszymy z odpowiedzią. Regulamin promocji jest bardzo prosty i na tle innych firm bukmacherskich prezentuje się całkiem znośnie.

Obrót bonusu w Etoto to: 4 x bonus + depozyt z minimalnym kursem 2.20. Kurs min. poszczególnych zdarzeń w przypadku kuponu AKO to 1,30.

Oznacza to, że wpłacając 100 zł i otrzymując 200 zł bonusu musisz dokonać obrotu na 1200 zł, czyli 4 x (100+200). Bonus od depozytu Etoto należy obrócić max. w ciągu 30 dni kuponami pre-match lub LIVE.

Czy kod bonusowy Etoto jest niezbędny do odebrania pakietu powitalnego? Przeczytasz poniżej!


Kod bonusowy Etoto  – czy jest niezbędny?

Powyżej widzisz baner bonusowy Etoto, po którego kliknięciu przeniesiesz się do ekranu odbioru bonusów na stronie internetowej bukmachera. Użyj tam czerwonego przycisku Zarejestruj się. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego napotkasz okienko na kod promocyjny, jednak nie musisz tam nic wpisywać!

Rejestrując się z linku promocyjnego Typerii otrzymasz dokładnie tak sam pakiet bonusów powitalnych i promocji, jaki otrzymałbyś wpisując kod rejestracyjny! Rejestracja w Etoto przez stronę Typerii jest prosta i nie wymaga kodu bonusowego.

Etoto bonus powitalny od depozytu do 200 zł

Bonus na start w Etoto to 200% do 200 złotych za pierwszą wpłatę. Oznacza to, że bukmacher potroi Twój pierwszy depozyt. Wpłacając 100 złotych – 200% tej sumy otrzymasz w postaci bonusu, a więc łącznie będziesz miał do dyspozycji 300 zł na grę.

Limit bonusu jaki możesz zdobyć to 200 złotych. Pamiętaj wiec, że wpłacając np. 500 zł na Twoim koncie nie pojawi się 1500 zł, ale 700 zł. Warunkiem otrzymania bonusu powitalnego jest dokonanie pierwszej wpłaty w ciągu 7 dni od założenia konta.

ETOTOMANIA

Oprócz bonusu powitalnego 200% aż do kwoty 200 zł, rejestrując się w Etoto uzyskujesz dostęp do całej masy różnego rodzaju promocji w ramach programu ETOTOMANIA!

To nowy program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność na stronie Etoto będzie odpowiednio punktowana. Im więcej punktów, tym lepsze nagrody i oferty otrzymasz. Bonusy, freebety, darmowe środki na grę i wiele więcej!