Najważniejszy mecz weekendu zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę o godzinie 16:15 pojedynek Barcelony i Realu Madryt, czyli słynne El Clasico! Z tej wyjątkowej okazji, Fortuna przygotowała promocję dla wszystkich fanów futbolu i bukmacherki – obstaw El Clasico i odbierz bonus bez depozytu 100zł!

Zarejestruj się w Fortunie –> Z TEGO LINKU <-– i odbierz 10zł w prezencie od Typerii. Nie musisz nic wpłacać – hajsik na start za samo założenie konta!  😎 

Zasady promocji:

  1. Postaw kupon AKO za minimum 100zł brutto, czyli w praktyce za min. 114zł .
  2. Na kuponie muszą być min. 4 zdarzenia z oferty przedmeczowej.
  3. Jednym ze zdarzeń musi być związane z meczem FC Barcelony z Realem Madryt.

JEŚLI WYGRASZ: Gracze, których zakłady spełnią warunki promocji a dodatkowo okażą się wygrane, otrzymają bonus bez depozytu 100 zł w punktach FKP.

JEŚLI NIE WEJDZIE CI 1 MECZ: Jeśli z całego kuponu „nie wejdzie” jedno zdarzenie – przyznany zostanie bonus bez depozytu 50 zł w punktach FKP.

Nasza opinia o promocji

Promocja bardzo atrakcyjna szczególnie dla osób, które i tak planowały postawienie weekendowej „taśmy” lub wcześniej upatrzyły sobie mecze warte obstawienia. W ramach promocji możemy otrzymać bonus bez depozytu 100zł, czyli w wielu przypadkach podwojenie naszej wygranej! Ekipa Fortuny pomyślała również o pechowcach, którym zawsze nie wchodzi jeden mecz. Tym razem, na pocieszenie dostaną oni 50zł. Bonusy przyznawane są w punktach klubu Fortuny, możemy więc bez przeszkód przeznaczyć je na dalszą grę u bukmachera, a następnie wypłacić na nasze konto bankowe.

Bonus bez depozytu Fortuna przyznawany jest jednak tylko tym, którzy zagrają za min. 100zł brutto, a więc faktyczna stawka musi wynieść min. 114zł. Taki zapis powoduje, że wiele osób może nie dostrzec słowa „brutto” i zagrać za okrągłe 100zł. W takim przypadku, kupon nie będzie kwalifikował się do promocji. Poza tym drobnym niesmakiem, promocję należy ocenić bardzo pozytywnie.

Jak typować Gran Derbi?

🏆Darmowy zakład 100zł na start w Fortunie!!🏆

Odpowiedź możecie znaleźć na naszym kanale youtube, gdzie w filmie z zapowiedziami kilku ciekawych weekendowych spotkań typujemy również kultowe starcie Barcelony z Realem.

🏆Darmowy zakład 100zł na start w Fortunie!!🏆