„Radar 365” na czwartek 5 marca

Oferta „Radar 365” w Betfan to codzienne promocje przygotowane dla wszystkich typujących. Zasady promocji zmieniają się w zależności od dostępnych w danym dniu rozgrywek. „Radar 365” kierowany jest do różnych grup graczy – lubiących single, kupony AKO, grę niskimi lub wysokimi stawkami. Jaką propozycję możemy znaleźć w dzisiejszym „Radarze 365”? Sprawdźcie opis dzisiejszej promocji! Nie masz jeszcze konta w Betfan? Odbierz wyjątkowy prezent dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Zwrot trafia na konto główne, możesz więc od razu go wypłacić – bez obrotu! Kliknij TUTAJ i sprawdź szczegóły oferty.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Radar 365 na 5 marca –  299 zł bez ryzyka LIVE

⚠️ W czwartkowym Radarze 365 otrzymujemy promocję, która skierowana jest przede wszystkim do osób, które obstawiają LIVE.

ℹ️ Zagrajcie kupon LIVE za dokładnie 299 zł z kursem łącznym min. 3.50. Może to być więc przykładowo dubel z kursami 1.90 i 1,85, singiel z kursem 3,50, jak również „taśma” z kilkoma kursami 1,20. Wybór należy od Ciebie.

? Betfan gwarantuje zwrot o równowartości 100% stawki w postaci bonusu jeśli Wasz kupon nie wejdzie. Niezależnie od tego, czy nie traficie na nim jednego, czy więcej zdarzeń i tak otrzymujecie zwrot 100 % stawki.

Radar 365 na 5 marca – plusy i minusy

✅ Brak minimalnego kursu typów na kuponie
✅ Otrzymujemy zwrot o równowartości 100 % stawki – niezależnie od tego, czy nie trafimy jednego, czy też więcej typów.

⛔️ Wymagany łączny min. kurs 3,50. Wydaje się, że mógłby być nieco niższy.
⛔️ Selekcja 2-3 typów LIVE do kuponu może dziś sprawić trochę trudności – oferta w  czwartek bez europejskich pucharów jak zwykle nie rozpieszcza.

✅ NASZA OCENA: -4. Jeśli na co dzień grywacie LIVE, a stawka 299 zł nie robi na Was wrażenia, to dzisiejsza promocja może być dla Was naprawdę niezła.

Radar 365 – jak obrócić otrzymanym bonusem?

Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania, spełniający warunki wzięcia udziału w promocji.

Radar 365 na 5 marca – szczegółowe zasady:

1. Promocja obowiązuje w dniu 05.03

2. Należy zawrzeć kupon za 299 zł, na którym znajdą się typy na zakłady LIVE z minimalnym kursem równym 3.5. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu „remis nie ma zakładu”, „drużyna X wygra nie ma zakładu”.  Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 05.03, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 30 zł o równowartości 300 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Bonus zostanie przyznany w przeciągu 72 h od rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania, spełniający warunki wzięcia udziału w promocji.

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️