Promocja „Typuj Naszą” w Etoto skierowana jest do wszystkich kibiców polskiej piłki nożnej. Bukmacher bonusy przyznaje każdemu, kto postawi na polskie ligi min. 100 zł. Typuj polskie ligi i zgarnij freebet Etoto 50zł.

🎁Odbierz darmowy zakład 20zł!🎁

Jak otrzymać freebet Etoto 50zł?

Wystarczy postawić zakład akumulowany za min. 100zł zawierający zdarzenia z polskich lig piłkarskich (od Ekstraklasy do 4. ligi). W razie przegranej, bukmacher przyzna nam darmowy zakład w wysokości 50zł. Po rozliczeniu kuponu pojawi się okienko pop-up, na którym wystarczy wybrać opcję „zatwierdź”. Freebet zostanie dodany do konta automatycznie, najczęściej w ciągu 20 minut. Jednemu graczowi przysługuje tygodniowo maksymalnie jeden Freebet Etoto 50zł.

Zasady promocji „Typuj Naszą”

  • min. 3 zdarzenia na kuponie
  • min. stawka 100zł
  • min. kurs każdego typu na kuponie 1,40
  • na kuponie muszą znajdować się mecze wyłącznie z polskich lig piłki nożnej
  • zakłady na żywo lub przedmeczowe
  • kupon nie może być obstawiony za freebet – jedynie za środki z salda gotówkowego lub bonusowego.

Freebet Etoto 50zł obrót

Freebet Etoto 50zł nie podlega obrotowi, a wygrane środki możemy od razu wypłacić na konto bankowe. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest jednak pomniejszona o jego wartość.

Jak wygrywać u bukmachera?

Jak wygrać kupon postawiony za darmowy zakład? Nie ma to uniwersalnej metody – możemy próbować opcji ryzykownych lub bezpiecznych. W typowaniu meczów pomóc może nasz poradnik JAK ANALIZOWAĆ MECZE .

🎁Odbierz darmowy zakład 20zł!🎁