Promocja „Typuj Naszą” w Etoto skierowana jest do wszystkich kibiców polskiej piłki nożnej. Bukmacher bonusy przyznaje każdemu, kto postawi na polskie ligi min. 100 zł. Typuj polskie ligi i zgarnij freebet Etoto 50zł.

? Odbierz bonus 300% w Etoto


Jak otrzymać freebet Etoto 50zł?

Wystarczy postawić zakład akumulowany za min. 100zł zawierający zdarzenia z polskich lig piłkarskich (od Ekstraklasy do 4. ligi). W razie przegranej, bukmacher przyzna nam darmowy zakład w wysokości 50zł. Po rozliczeniu kuponu pojawi się okienko pop-up, na którym wystarczy wybrać opcję „zatwierdź”. Freebet zostanie dodany do konta automatycznie, najczęściej w ciągu 20 minut. Jednemu graczowi przysługuje tygodniowo maksymalnie jeden Freebet Etoto 50zł.

Zasady promocji „Typuj Naszą”

  • min. 3 zdarzenia na kuponie
  • min. stawka 100zł
  • min. kurs każdego typu na kuponie 1,40
  • na kuponie muszą znajdować się mecze wyłącznie z polskich lig piłki nożnej
  • zakłady na żywo lub przedmeczowe
  • kupon nie może być obstawiony za freebet, a jedynie za środki z salda gotówkowego lub bonusowego.

Freebet Etoto 50zł obrót

Freebet Etoto 50zł nie podlega obrotowi, więc wygrane środki możemy od razu wypłacić na konto bankowe. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest jednak pomniejszona o jego wartość.

Jak wygrywać u bukmachera?

Jak wygrać kupon postawiony za darmowy zakład? Nie ma to uniwersalnej metody – możemy próbować opcji ryzykownych lub bezpiecznych. W typowaniu meczów pomóc może nasz poradnik Jak analizować mecze.

?Wpłać 100 PLN, graj za 300 PLN