Darmowe 20 PLN za rejestrację w Noblebet!

Trwa Black Friday! To całkiem niezły moment na przetestowanie Noblebet, ponieważ tylko dziś nowi klienci tego bukmachera otrzymują w prezencie bonus 20 zł bez depozytu! Nowi gracze zarejestrowani w dniu 26.11 od godz. 00:00 do godz. 23:59 mogą odebrać na start 20 PLN całkowicie za darmo. Noblebet, to bukmacher posiadający w swojej ofercie zakłady na sobotnią galę Alkomaster, której gwiazdami będą m.in. znani z Fame MMA: Don Kasjo, Amadeusz Ferrari, Lord Kruszwil i Hejter.

Co robić, aby odebrać 20 zł bez depozytu w Noblebet?

  1. Załóż konto i zaloguj się na stronie Noblebet.
  2. Wejdź w zakładkę MOJE KONTO i wybierz z listy po prawej stronie KOD PROMOCYJNY
  3. Wpisz kod: NOBLE20 i ciesz się grą za darmo. Na stronie bukmacher sugeruje, że warto się pośpieszyć, ponieważ liczba kodów w promocji jest ograniczona.
  4. Pamiętaj: musisz zrobić 3-krotny obrót bonusem po kursie min. 1.85, aby móc go wypłacić.
  5. UWAGA: Pamiętaj, by przy pierwszej wpłacie zaznaczyć „BONUS POWITALNY 1250 PLN”! Dzięki temu będziesz mógł otrzymać klasyczny bonus 100%, aż do 1250 PLN, jeśli zdecydujesz się na pierwszą wpłatę do Noblebet. Oprócz tego przez 30 dni od rejestracji możesz grać bez podatku! 
  6. Środki z klasycznego bonusu 100% od wpłaty do 1250 PLN podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu.