Wytypuj mecze 1/4 finału i zgarnij 50 000 zł!

Ćwierćfinały Euro 2020 czas zacząć! Z tej okazji bukmacher Betfan przygotował akcję promocyjną, w której gracze mogą wzbogacić się aż o 50 000 zł za poprawne wytypowanie rozstrzygnięć wszystkich meczów 1/4 finału! Jak zakończą się mecze w regulaminowych 90 minutach? Wytypuj i walcz o nawet 50 000 zł bonusu!

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Nie masz konta w Betfan?

Jak powalczyć o 50 000 zł?

1. Postaw na EURO

• Zagraj kupon zawierający wszystkie mecze 1/4 finału EURO za dokładnie 49 zł.
  • Ważne są TYLKO przedmeczowe typy 1×2 (wygrana gospodarzy, remis, wygrana gości)
  • NA KUPONIE MUSZĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ TYLKO MECZE 1/4 FINAŁU EURO 2020 (wyłącz adblocka, jeśli nie widzisz linku do zakładów)

2. Traf i wygraj!

• Jeśli trafisz 4 na 4 rozstrzygnięcia w 90 minutach meczu (bez dogrywki i karnych), to zgarniesz bonus wynoszący 50 000 zł!
  • Poza bonusem z puli 50 000 zł otrzymasz oczywiście również swoją wygraną za kupon.
  • W przypadku więcej niż jednego zwycięzcy pula bonusowa 50 000 zł zostanie podzielona pomiędzy wszystkich autorów celnych kuponów.