Betclic – oficjalny bukmacher FAME MMA 7

Wraz z I konferencją przed FAME MMA 7 dowiedzieliśmy się, jaki będzie oficjalny bukmacher nadchodzącej gali. W cieszące się ogromną popularnością wydarzenie postanowił zaangażować się francuski Betclic. Warto dodać, że ta zagraniczna i uznana firma działa w naszym kraju całkowicie legalnie i znajduje się w oficjalnym spisie licencjonowanych bukmacherów.

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 PLN, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 PLN bez ryzyka<<


FAME MMA 7 – gdzie obstawiać?

Drogi Fame MMA oraz LV Bet, czyli dotychczasowego bukmachera gali w końcu się rozeszły. Firma była z federacją od samego jej początku, przyczyniając się do wielkiego sukcesu komercyjnego przedsięwzięcia. Zakłady na FAME MMA 7 obstawiać będzie można w Betclic, co dla typujących może być całkiem dobrą informacją.

Francuska firma to jeden z czołowych bukmacherów świata, wielka marka o ugruntowanej pozycji na rynku. To również jedyny zagraniczny operator, który zdecydował się powrócić na nasz rynek i ponownie działać na nim już w pełni legalnie. Na stronie Betclic.pl dostępne są już kursy na Fame MMA 7, a wszyscy gracze, którzy nie mają konta mogą skorzystać z promocji powitalnej dla czytelników Typeria.pl – 550 zł bez ryzyka!


FAME MMA 7 w Betclic – bonus powitalny

Jeśli planujesz obstawiać wrześniową galę, a jeszcze nie jesteś zarejestrowany w Betclic, nie będziesz miał zbyt dużego wyboru. Jako oficjalny sponsor firma zagwarantowała sobie wyłączność, aby organizować zakłady związane z FAME MMA. To bardzo dobre posunięcie marketingowe i otwarcie się na młodszych odbiorców. Same plusy z takiego obrotu spraw płyną również dla graczy.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 PLN bez ryzyka<<

Przy rejestracji z kodem promocyjnym TYPERIAPL każdy nowy użytkownik otrzyma podwyższony zakład bez ryzyka aż do 550 zł! (domyślna oferta to 500 zł). W przypadku gdy nie trafimy pierwszego kuponu, stawka wróci do nas w postaci cashback’u. Otrzymaną kwotę zwrotu należy obrócić sześciokrotnie, kuponami z łącznym kursem min. 2,00. Zasady działania bonusu w Betclic są więc przejrzyste i klarowne. Jak odebrać ekskluzywny powiększony bonus powitalny?

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto Betclic!
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!

Betclic – bukmacher FAME MMA 7 

Główną zaletą bonusu powitalnego w Betclic jest fakt, że obrót ewentualnego zwrotu możemy wykonać z dużą dowolnością. Stawiając kupony po 5 zł, czy też po 100 zł – sami dobieramy stawkę oraz ilość zdarzeń. LV Bet oferował tzw. bonus z mnożnikiem, który dla wielu graczy był mocno niezrozumiały i mało intuicyjny. Mechanizm jego działania sprawiał, że typujący często nie byli w stanie zyskać dzięki bonusowym środkom ani złotówki.

Dołącz do Grupy Typeria

Betclic to oficjalny bukmacher gali FAME MMA 7 i zakłady, kursy oraz wszelka oferta bukmacherska związana z galą dostępna będzie tylko na stronie Betclic.pl. W kanałach społecznościowych Betclic będzie można wygrać bilety na galę, darmowy dostęp do transmisji PPV, gadżety i wiele więcej! Wydaje się, że nowy bukmacher organizacji Fame MMA to coś, co powinno wyjść wszystkim na dobre.

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 PLN bez ryzyka<<