Forbet dotychczas nagradzał bonusami graczy obstawiających w nocy, teraz postanowił ruszyć z nową promocją, którą kieruje do wszystkich lubiących sportowe emocje o poranku. Od teraz Forbet bez podatku to codzienność!

Kto rano wstaje temu Forbet daje!

Codziennie każda osoba, która zagra kupon na minimum 3 zdarzenia w godzinach 6:00-10:00 i wygra, otrzyma bonus w postaci zwiększenia wygranej o 14%! Oferta dotyczy zarówno dni powszednich jak i weekendów. Można obstawiać zarówno z aplikacji jak i za pośrednictwem strony internetowej. Promocja Forbet bez podatku dostępna jest od 29.10 do odwołania!

❗Załóż konto w Forbet! Darmowe 60zł czeka❗

Regulamin promocji Forbet bez podatku

  1. Promocja obowiązuje codziennie w godzinach 06:00 – 10:00
  2. Aby wziąć udział w promocji, Klient musi dodać specjalne zdarzenie o kursie 1,14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”
  3. Kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia, a jednym z nich musi być zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14
  4. Na kuponie mogą być umieszczone zdarzenia z kilku różnych dni. Możesz więc postawić w piątek rano kupon,  na którym będą mecze z piątku, soboty i niedzieli.
  5. W promocji biorą udział WSZYSTKIE kupony PRZEDMECZOWE oraz LIVE
  6. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane na Sporty Wirtualne
  7. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe
  8. Rozliczanie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi każdego dnia o godzinie 10:00

Nasza opinia o promocji

Forbet bez podatku, to naprawdę świetna promocja. Wystarczy przygotować sobie dzień wcześniej zdarzenia jakie chcielibyśmy zagrać i znaleźć rano 5 minut na „puszczenie” kuponu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić np. kupon na wieczorną Ligę Mistrzów, czy też inne popołudniowe mecze. Musi być on jednak zawarty w godzinach 06:00 – 10:00. Idealna promocja dla graczy, którzy preferują kupony AKO. Od teraz wygrywacie 14% więcej, czyli gracie w Forbet bez podatku!

❗Załóż konto w Forbet! Darmowe 60zł czeka❗