Forbet 2050 zł bonus powitalny

Każdy nowy gracz, który założy konto w Forbet używając kodu promocyjnego TYPERIA otrzyma bonus powitalny powiększony o 50 PLN! To dobra okazja, aby bez ryzyka przetestować bukmachera Forbet i być może pozostać z nim na dłużej. Łącznie można otrzymać do 2050 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza. 

🎁Odbierz do 2050 zł


Forbet bonus 2050 PLN od wpłaty

Forbet oferuje jedną z najlepszych promocji powitalnych na rynku. W jej ramach, za nasze trzy pierwsze wpłaty możemy uzyskać do 2000 PLN bonusowej gotówki. Dodatkowo wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIA, nasz bonus od depozytu zostanie powiększony o 50 PLN! Dodatkowe środki przyznawane są według poniższego schematu:

·      pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 zł

·      drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł

·      trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł

 

Forbet bonus 2050 PLN zasady:

 • Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE
 • Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 • Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:
  – Kupon singiel z kursem min. 2.0
  – Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczych zdarzeń min. 1.20

 • Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
 • Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

  🎁Odbierz 2050 zł 

 

 

1 KOMENTARZ