Promocja Happy Hours bukmachera Fortuna powróciła na rozgrywki Ligi Mistrzów. Już teraz w każdy wtorek i środę przed spotkaniami Ligi Mistrzów dostępny jest bonus kursowy 1,14. Liga Mistrzów z Fortuna bez podatku – wszystko o promocji.

Fortuna Happy Hours

Bukmacher Fortuna bez podatku? Czy to możliwe? Jak najbardziej. Fortuna kolejny raz startuje z promocją  happy hours pozwalającą na zakłady bukmacherskie bez podatku. Ostatni raz była ona dostępna podczas Mistrzostw Świata w Rosji, gdzie bukmacher pozwalał na dodanie do dowolnego kuponu mnożnika kursu 1,14. Jedynym warunkiem była konieczność umieszczenia na nim przynajmniej jednego zdarzenia z mundialowej oferty meczów. Promocja Fortuna bez podatku ponownie dostępna, tym razem zakłady bez podatku możliwe są przede wszystkim dla Ligi Mistrzów.

?Bonus 400zł na start w Fortunie!?

Fortuna Liga Mistrzów bez podatku

Bonus kursowy aktywny jest w godzinach 17-18 w każdy dzień meczowy Ligi Mistrzów. Jak skorzystać z promocji? To bardzo proste:

  • Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty przedmeczowej
  • Minimalna stawka kuponu to 20 zł.
  • Promocja obejmuje wszystkie zakłady dostępne w ofercie , poza sportami wirtualnymi.
  • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją Fortuna bez podatku nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”.
  • Promocja prowadzona jest w punktach przyjmowania zakładów, na stronie www.efortuna.pl oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Nasza opinia o promocji

Fortuna Happy Hours Liga Mistrzów to idealne rozwiązanie dla osób stawiających kupony AKO na Champions League. Dzięki niemu mają okazję wygrać zdecydowanie więcej! Szkoda tylko, że bukmacher nie zdecydował się na takie same zasady, jakie obowiązywały w happy hours na Mistrzostwach Świata. Dzięki temu moglibyśmy stawiać bez podatku również kupony pojedyncze. Jednak mimo tego, Happy Hopurs Fortuna jest promocją godną polecenia.

Pełen regulamin promocji dostępny jest TUTAJ

?Bonus 400zł na start w Fortunie!?

1 KOMENTARZ