Fortuna bonus 400 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka , to jedna z najlepszych promocji powitalnych na całym polskim rynku bukmacherskim. Składa się ona z dwóch części i każdą z nich należy ocenić bardzo dobrze.

🎁Odbierz prezent od Fortuny🎁

1. Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Korzystając z pierwszej z promocji, uzyskamy zwrot stawki do 150 PLN, jeśli nasz pierwszy zawarty w serwisie kupon okaże się przegrany. Zakład bez ryzyka nie ma żadnych dodatkowych wymogów – możemy postawić dowolny kupon – ilość zdarzeń i kurs nie mają znaczenia. Innymi słowy – nasz pierwszy kupon jest w pełni ubezpieczony. Zwróconej stawki nie możemy od razu wypłacić na konto bankowe. Należy obrócić nią jeden raz, stawiając dowolny zakład. Obrót możemy rozbić sobie na kilka kuponów, nie ma wymogu co do ich kursów, czy też ilości zdarzeń na nich się znajdujących. Należy zagrać za łączną kwotę, której wysokość będzie równa lub wyższa kwocie otrzymanego zwrotu. Kursy i ilość zdarzeń na kuponach są bez znaczenia.

UWAGA: Żeby otrzymać maksymalną kwotę zwrotu z zakładu bez ryzyka musimy zagrać nasz pierwszy kupon za 114 PLN. Kwota zwracanej stawki jest bowiem pomniejszona o podatek.


2. Bonus od depozytu do 400 PLN

Druga część oferty powitalnej umożliwia nam podwojenie kwoty naszego pierwszego depozytu, maksymalnie do 400 PLN. Otrzymanie tego bonusu możliwe jest w przypadku wykonania przelewu w terminie do 10 dni od rejestracji konta. Bonus w wysokości naszej pierwszej wpłaty przyznany zostanie po spełnieniu poniższych warunków:

CZAS OBROTU:                         60 dni na obrót
WYSOKOŚĆ OBROTU:                4-krotność pierwszego depozytu
KURS MINIMALNY:                     1.90
LICZBA SPOTKAŃ NA KUPONIE:  minimum 3 spotkania

Warunki obrotu nie przyprawiają o ból głowy, a ich spełnienie jest wykonalne nawet dla początkującego gracza. Bonus w Fortunie wypłacany jest nam w 2 ratach. Pierwsza część trafi nasze konto po dokonaniu 20% koniecznego do wykonania obrotu, druga po ukończeniu jego pozostałych 80%. Co ważne – w każdej chwili po pierwszym zasileniu konta, możemy dokonać wypłaty dowolnej ilości środków. Przykładowo wpłacając 400 PLN, mamy możliwość od razu 350 PLN wypłacić na nasz rachunek bankowy, a obrotu bonusu dokonywać pozostałymi 50 złotymi. Pieniądze nie są „uwięzione” i nie jest konieczny ich obrót przed wypłatą, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych firm.


Podsumowanie

Fortuna bonus 400 PLN, to oferta powitalna warta uwagi. Wraz z  otrzymywanym na start darmowym zakładem, mamy szansę zyskać aż do 500 złotych. Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, a chciałbyś spróbować swoich sił w zakładach online, to wybranie usług tej firmy będzie naprawdę dobrym posunięciem. Początkujący gracze również nie mogą przejść obok oferty Fortuny obojętnie. Stosunkowo proste warunki obrotu bonusa pozwolą im bezboleśnie rozpocząć swoją przygodę z bukmacherskim światem.

✅ przejrzyste zasady
✅ atrakcyjny zakład bez ryzyka
✅ 60 dni na obrót bonusu
✅ kurs minimalny 1.90
✅ bonus dość prosty do obrotu

❌ zwracana stawka darmowego zakładu pomniejszona jest o podatek
❌ do obrotu wliczają się kupony z min. 3 zdarzeniami

💰Dołącz do Fortuny i odbierz bonus 400 PLN💰