Etoto przygotował promocję skierowaną do graczy, którzy korzystają z oferty bukmachera również na urządzeniach mobilnych. Freebet Etoto 50 PLN, to promocja z bardzo prostymi do spełnienia warunkami i nie można przejść obok niej obojętnie.

🎁Rejestracja w Etoto. Odbierz 500zł na start🎁

Freebet Etoto 50 PLN na mobile

Promocja skierowana jest  do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.etoto.pl. W celu odebrania darmowego zakładu w wysokości 50 zł, należy zawrzeć kupon spełniający poniższe warunki:

  • kupon postawiony na urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie)
  • zakład pojedynczy na wydarzenia live (na żywo)
  • minimalny kurs 1,95
  • minimalna stawka 50 zł
  • rozliczony jako przegrany, bądź wygrany

Po zawarciu kuponu spełniającego powyższe warunki należy poczekać na jego rozliczenie. Po rozliczeniu kuponu jako wygrany lub przegrany w serwisie powinno pojawić się okienko pop-up, na którym należy kliknąć przycisk „Zatwierdź”. Od tego momentu, freebet powinien zostać dodany do twojego konta w ciągu 10 minut.

💡 Obrót freebetem i ważne informacje

  • Freebet Etoto 50 PLN należy obrócić jednokrotnie w dowolnych zakładach sportowych. Innymi słowy: stawiasz go na dowolny kupon z dowolnym kursem i po sprawie!
  • Wygrana kuponu postawionego przy pomocy Freebet 50 PLN Etoto jest pomniejszona o jego kwotę (50 zł).
  • Pamiętaj, że kupon uprawniający do otrzymania freebeta musi być rozliczony jako przegrany lub wygrany. W przypadku kiedy postawisz np. typ bez remisu i w danym spotkaniu padnie remis, twój kupon zostanie rozliczony jako zwrot, a tym samym nie będzie kwalifikował się do udziału w promocji. W takim przypadku będziesz musiał postawić kolejny kupon spełniający wyżej wymienione warunki, który zostanie rozliczony jako wygrany lub przegrany.
  • Jeśli postawisz zakład za sumę większą niż freebet, reszta stawki zostanie pobrana z Twojego salda. Jeżeli zagrasz na niższą stawkę, freebet nie zostanie podzielony – darmowy zakład można wykorzystać tylko raz.

Etoto – Recenzja bukmachera

Nasza opinia: Grzech nie skorzystać

✅ proste warunki otrzymania freebeta
✅ banalne warunki „obrotu” (po prostu stawiamy dowolny kupon używając freebeta)
✅ brak wymogów co do kursu i ilości zdarzeń na kuponie stawianym za freebet

⛔ wygrana z Etoto freebet 50 PLN jest pomniejszona o jego stawkę
⛔ czasami na przyznanie freebeta czekamy dłużej niż reklamowane 10 minut

🎁Rejestracja w Etoto. Odbierz 500zł na start🎁