Freebet od forBET na Turniej 4 skoczni!

Bukmacher forBET odpala specjalną promocję na konkurs skoków w Innsbrucku! Wystarczy, że postawisz kupon za 69 PLN, a otrzymasz Freebet 30 PLN! Do wykorzystania w sam raz na kolejne zawody w Bischofshofen! 

Nie masz konta w forBET?

Odbierz wyjątkowy pakiet powitalny, w którym znajdziesz m.in. zakład bez ryzyka 100 zł, czy też bonus od wpłaty z tylko 2-krotnym obrotem! Zarejestruj się z kodem promocyjnym TYPERIA i zgarnij prezenty dla nowych graczy:

✅ 100 zł bez ryzyka
✅ 2050 zł bonus od wpłaty
✅ 200 zł MaxiZysk

 

ZASADY PROMOCJI:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od dnia 3.01.2022 godz. 18:00 do dnia 4.01.2022 do zakończenia konkursu skoków narciarskich w Innsbrucku, odbywającego się w ramach Turnieju 4 Skoczni.

4. Aby skorzystać z promocji należy zagrać kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, na którym znajdzie się min. 1 zdarzenie z konkursu skoków narciarskich w Innsbrucku. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. 

5. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 69 PLN. 

6. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon spełniający warunki promocji.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe, kupony z MaxiZyskiem oraz kupony systemowe.

8. Każdy Gracz, który zagra kupon spełniający warunki promocji otrzyma freebet 30 PLN (za kupon ze stawką 69 PLN) do wykorzystania na dowolne zdarzenia przedmeczowe lub na żywo.

9. Bonusem należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 96 godzin. Czas na obrót bonusem wynosi 96 godzin.

10. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

11. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty ZAKŁADY WIRTUALNE oraz Gry Karciane.

12. Bonusy znajdą się na kontach Graczy w środę 5.01.2022, do godz. 16:00

13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem

14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.