Promocje i bonusy bukmacherskie w Forbet skierowane są również do osób, które szczególnie upodobały sobie typowanie w nocy. Zakłady bukmacherskie w Forbet między 23, a 6 rano następnego dnia, nagradzane są dodatkowymi bonusami.

?Odbierz 1250zł od Forbet???

Zakłady w Forbet Nocą

Promocja skierowana jest do wszystkich obstawiających zdarzenia w najlepszych amerykańskich ligach. Jeśli typujesz NHL, NBA, NFL, MLB lub MLS masz szanse na atrakcyjne bonusy Forbet. Oferta Forbet Nocą podzielona jest na 4 elementy: MVP Nocy, Wydarzenie Nocy, Podwyższone kursy, Taśma bez ryzyka. Udział w każdej z części promocji gwarantuje bonusy Forbet.

Forbet Nocą zasady

MVP Nocy – Bukmacher nagrodzi 3 osoby, które dokonają największego obrotu od poniedziałku do czwartku w godzinach 23:00 – 6:00. Nagroda to bonusy Forbet 200zł.

Wydarzenie nocy – Znajdź w ofercie na sporty amerykańskie wydarzenie opisane jako „wydarzenie nocy” i zagraj je za minimum 100zł. Dla wygranych kuponów przewidziano dodatkową nagrodę – bonusy Forbet 25zł.

Podwyższone kursy – Gwarancja najwyższych kursów w ofercie na trzy wybrane spotkania sportów amerykańskich. Min. stawka kuponu to 50zł. Na kuponie mogą znaleźć się inne zdarzenia, spoza oferty “PODWYŻSZONY KURS”, ale każde z nich musi mieć kurs minimum 1,50

Taśma bez ryzyka – W każdy poniedziałek od 23:00 do wtorku, godziny 6:00 graj kupony z minimum 8 zdarzeniami. Osoby, którym nie wejdzie tylko jedno zdarzenie otrzymają bonusy Forbet w wysokości 49zł. Stawka musi wynosić dokładnie 49zł. Zwrot obejmuje 100% stawki – 49zł.

Bonusy Forbet obrót

Przyznane w promocji Forbet Nocą bonusy, należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00.

Pełen regulamin promocji Forbet Nocą dostępny jest TUTAJ

?Odbierz 1250zł od Forbet???

 

1 KOMENTARZ