Kurs 10.00 na wygraną Barcy z Atletico! 

wyłącz adblocka, aby poprawnie wyświetlić promocję

W sobotę o 16:15 wielki hit w La Liga, Barcelona – Atletico! Jeśli jesteś nowym klientem Betfan i założyłeś konto pomiędzy 6.05, godz. 10:00 a 8.05, godziną 16:15, możesz postawić na zwycięstwo gospodarzy po kosmicznym kursie 10.00! Oferta ważna tylko dla nowych graczy, którzy założyli konto z kodem promocyjnego TYPERIA. Pamiętaj, że po rejestracji na Twoim koncie automatycznie aktywny będzie również zakład bez ryzyka do 600 zł na pierwszy nietrafiony kupon!

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Jak odebrać cashback 600 zł?

  1. Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
  2. Zrób pierwszą wpłatę – jeśli chcesz skorzystać z promocji powitalnej cashback 600 zł stawka pierwszego zakładu musi wynieść min. 50 zł
  3. Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
  4. Jeśli WYGRASZ możesz od razu wypłacić kasę
  5. Jeśli PRZEGRASZ masz zwrot stawki do 600 zł
  6. Kliknij tutaj, aby sprawdzić więcej szczegółów.

Jak postawić na Barcę po kursie 10.00?

  1. Załóż konto w Betfan z kodem TYPERIA pomiędzy 6.05, godziną 10:00 a 8.05, godziną 16:15 –> rejestracja
  2. Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy
  3. Znajdź w ofercie promocyjny zakład na wygraną Barcelony z kursem 10.00 i dodaj go do kuponu. (Sport ->Rozrywka->Na Czasie->Barcelona – Atletico)

4. Tylko kupony SOLO i max. stawka 25 zł. Nie możesz połączyć tego zakładu z pierwszym zakładem bez ryzyka do 600 zł, bo min. stawka musiałaby wynieść wtedy 50 zł.

5. Sugerujemy: jeśli nie chcesz stracić zakładu bez ryzyka do 600 zł, najpierw zagraj jakiś kupon bez ryzyka stawką min. 50 zł, a dopiero później promocyjny typ na wygraną Barcelony niższą stawką!

6. Możesz również wpłacić tylko 25 zł i nie korzystać ze zwrotu stawki na za pierwszy nietrafiony kupon – wybór należy do Ciebie!


Masz już konto w Betfan? Odbierz darmowe zakłady za inne weekendowe promocje!

Oprócz wyjątkowego kursu 10.00 na wygraną Barcelony, Betfan przygotował na ten weekend również inne, niezwykle ciekawe promocje:

a) Freebety za gole w La Liga – Sprawdź TUTAJ pełen opis promocji. Dodaj na kupon mecze Barcelony i Realu, a otrzymasz darmowy zakład 10 zł za każdą bramkę w tych spotkaniach! Np. Jeśli padnie 5 goli dostaniesz freebet 50 zł!

b) Freebety za gole Roberta Lewandowskiego. Pogoń RL9 za rekordem Gerda Muellera trwa! Sprawdź TUTAJ pełen opis promocji. Dodaj do kuponu dowolny zakład na mecz Bayern – Borussia M’Gladbach i odbierz freebety za bramki Roberta. Na przykład: jeśli Lewy strzeli 2 gole dostaniesz 50 zł freebetu!

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA