Postaw 2 zł na zwycięzcę hitu 1/8 finału Ligi Mistrzów i zgarnij 200 zł wygranej! W specjalnej promocji Superbet zwycięstwo Liverpoolu lub Realu możecie zagrać po szalonym kursie 100.00! Wszyscy czytelnicy Typerii otrzymują dodatkowo freebet 54 zł w prezencie za rejestrację w Superbet!

1. Załóż konto i odbierz freebet 54 zł

 • Otwórz konto z kodem TYPERIA
 • Wpłać min. 50 zł
 • Otrzymasz freebet 34 zł w prezencie
 • Otrzymasz freebet 20 zł za pobranie apki
 • Freebety zostaną dodane w ciągu max. 72 h od pierwszej wpłaty

2. Postaw 2 zł na Liverpool lub Real

 • Postaw swój pierwszy zakład singiel na wygraną Liverpoolu lub Realu z oferty przedmeczowej, stawiając 2 zł
 • Jeśli trafisz, Twój typ zostanie rozliczony po kursie 100.00 i otrzymasz wygraną 200 zł!
 • Bonus zostanie dodany w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusu 200 zł

 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z min. kursem 1.80 lub na zakłady akumulowane z łącznym kursem min. 1.80 oraz kursem poszczególnych typów wynoszącym min. 1.30
 • Bonus można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu wartością bonusu

4. Szczegółowe informacje o promocji:

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę meczu Liverpool – Real Madryt (typ zakładu: 1 – gospodarze wygrają lub 2 – goście wygrają). Bonus to 200 PLN za poprawny typ na zwycięzcę meczu Liverpool – Real Madryt
 3. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 4. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 5. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.
 6. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 7. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 8. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę meczu Liverpool – Real Madryt”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę meczu Liverpool – Real Madryt” nie zostaną aktywowane.
 9. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę meczu Liverpool – Real Madryt” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 10. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.