Liga Mistrzów powraca! Z tej okazji Superbet przygotował promocyjny kurs 100.0 na wybranego zwycięzcę wtorkowego lub środowego hitu LM! Załóż konto, postaw 2 zł na PSG, Bayern, Dortmund lub Chelsea i odbierz 200 zł, jeśli twój typ okaże się celny. Dodatkowo każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem TYPERIA i wpłaci pierwszy depozyt min. 50 zł, otrzyma ekskluzywne freebety o wartości 54 zł!

1. Załóż konto i odbierz freebet 54 zł

 • Otwórz konto z kodem TYPERIA
 • Wpłać min. 50 zł
 • Otrzymasz freebet 34 zł w prezencie
 • Otrzymasz dodatkowy freebet 20 zł za pobranie apki

2. Postaw 2 zł na BVB/Chelsea

 • Postaw swój pierwszy zakład singiel na wygraną BVB lub Chelsea
  z oferty przedmeczowej, stawiając 2 zł
 • Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną + dodatkowo bonus 200 zł!
 • Bonus zostanie dodany w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusu

 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z min. kursem 1.80 lub na zakłady akumulowane z łącznym kursem min. 1.80 oraz kursem poszczególnych typów wynoszącym min. 1.30
 • Bonus można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu wartością bonusu
 • Pełen regulamin: https://superbet.pl/wiki/reg-champions-league-boost-1402

Co jeszcze czeka na nowych graczy w Superbet?

 

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem TYPERIA i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet!

ZRÓB PIERWSZY DEPOZYT

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN.

CIESZ SIĘ DODATKOWYM FREEBET-em

Dla klientów, którzy zarejestrowali się z kodem TYPERIA i dokonali minimalnego depozytu na kwotę 50 PLN czeka dodatkowy Freebet w wysokości 34 PLN. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48h od momentu pierwszej wpłaty. Klient ma 3 dni na akceptację środków bonusowych.

GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 3500 PLN!

POBIERZ APLIKACJĘ I ODBIERZ DODATKOWY FREEBET

Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu, zaloguj się i odbierz dodatkowy Freebet w wysokości 20 PLN. Aplikację mobilną pobierzesz TUTAJ

OBRÓT BONUSEM? TO NIE MUSI BYĆ TRUDNE!

Jak obrócić bonusem CASHBACK DO 3500 PLN?

Wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 10 dni.

Jak obrócić bonusem DO 200 PLN NA START?

Podobnie jak w przypadku bonusu Cashback wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Na wykonanie obrotu masz również 10 dni.

FREEBET ZA POBRANIE APLIKACJI i EXTRA 34 PLN

Freebety nie wymagają żadnego obrotu, a to co wygrasz możesz od razu wypłacić! Więcej na temat Freebet-ów możesz znaleźć tutaj.