Postaw 2 zł na gola Liverpoolu lub Man Utd w dzisiejszym hicie Premier League i zgarnij wygraną 300 zł! W specjalnej promocji Superbet zakład na powyżej 0.5 gola jednej z ekip możecie zagrać z szalonym kursem 150.00! Wszyscy czytelnicy Typerii otrzymują również freebet 54 zł w prezencie za rejestrację w Superbet.

1. Załóż konto i odbierz freebet 54 zł

 • Otwórz konto z kodem TYPERIA
 • Wpłać min. 50 zł
 • Otrzymasz freebet 34 zł w prezencie za wpłatę
 • Otrzymasz freebet 20 zł za pobranie apki
 • Freebety zostaną dodane w ciągu max. 72 h od wpłaty

2. Postaw 2 zł na gola Liverpoolu lub Man Utd

 • Postaw za 2 zł swój pierwszy zakład singiel na gola Liverpoolu lub Man Utd z oferty przedmeczowej (typ zakładu: Liverpool – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Liverpool Strzeli Gola – tak lub typ zakładu: Manchesteru United – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Manchesteru United Strzeli Gola – tak).
 • Jeśli trafisz, Twój typ zostanie rozliczony po kursie 150.00 i otrzymasz bonus 300 zł!
 • Bonus zostanie dodany do konta w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusu 300 zł

 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z min. kursem 1.80 lub na zakłady akumulowane z łącznym kursem min. 1.80 oraz kursem poszczególnych typów wynoszącym min. 1.30
 • Bonus można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu wartością bonusu

4. Szczegółowe informacje o promocji:

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Liverpoolu lub Manchesteru United Madryt (typ zakładu: Liverpool – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Liverpool Strzeli Gola – tak lub typ zakładu: Manchesteru United – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Manchesteru United Strzeli Gola – tak).
 3. Bonus to 300 PLN za poprawny typ na gola Liverpoolu lub Manchesteru United.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola Liverpoolu lub Manchesteru United”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola Liverpoolu lub Manchesteru United” nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola Liverpoolu lub Manchesteru United” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.