Postaw 2 zł na gola Manchesteru City z Lipskiem i zgarnij wygraną 300 zł! W specjalnej promocji Superbet zakład na powyżej 0.5 gola „Obywateli” możecie zagrać z szalonym kursem 150.00! Wszyscy czytelnicy Typerii otrzymują również freebet 54 zł w prezencie za rejestrację w Superbet.

1. Załóż konto i odbierz freebet 54 zł

 • Otwórz konto z kodem TYPERIA
 • Wpłać min. 50 zł
 • Otrzymasz freebet 34 zł w prezencie
 • Otrzymasz freebet 20 zł za pobranie apki
 • Freebety zostaną dodane w ciągu max. 72 h od pierwszej wpłaty

2. Postaw 2 zł na gola City

 • Postaw za 2 zł swój pierwszy zakład singiel na gola Man City z oferty przedmeczowej (Man City Strzeli lub Man City liczba goli: powyżej 0.5)
 • Jeśli trafisz, Twój typ zostanie rozliczony po kursie 150.00 i otrzymasz bonus 300 zł!
 • Bonus zostanie dodany do konta w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusu 300 zł

 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z min. kursem 1.80 lub na zakłady akumulowane z łącznym kursem min. 1.80 oraz kursem poszczególnych typów wynoszącym min. 1.30
 • Bonus można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu wartością bonusu

4. Szczegółowe informacje o promocji:

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Manchesteru City w meczu z RB Lipsk (typ zakładu: Manchester City – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Manchester City Strzeli Gola – tak).
 3. Bonus to 300 PLN za poprawny typ na gola Manchesteru City w meczu z RB Lipsk.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola Manchesteru City w meczu z RB Lipsk”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola Manchesteru City w meczu z RB Lipsk” nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na gola Manchesteru City w meczu z RB Lipsk” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.