Już dziś o 21:00 Manchester Utd podejmie u siebie Barcelonę w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Załóż konto w Superbet z kodem „TYPERIA” i postaw na awans któregoś z zespołów po kursie 150.00! Inwestując zaledwie 2 zł można zgarnąć aż 300 zł + bonus 50 zł za KAŻDĄ bramkę Lewandowskiego + dodatkowo freebet 54 zł w prezencie!

1. Załóż konto i odbierz freebet 54 zł

 • Otwórz konto z kodem TYPERIA
 • Wpłać min. 50 zł
 • Otrzymasz freebet 34 zł za pierwszą wpłatę
 • Otrzymasz freebet 20 zł za pobranie apki
 • Freebety zostaną dodane w ciągu max. 72h od dokonania pierwszej wpłaty

2. Postaw 2 zł na awans Man Utd lub Barcy

 • Postaw za 2 zł swój pierwszy zakład singiel na awans Man Utd lub Barcy z oferty przedmeczowej
 • Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną 300 zł + dodatkowo bonus 50 zł za KAŻDĄ bramkę Lewandowskiego!
 • Bonusy zostaną dodane w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusów

 • Bonusy można wykorzystać na zakłady pojedyncze z min. kursem 1.80 lub na zakłady akumulowane z łącznym kursem min. 1.80 oraz kursem poszczególnych typów wynoszącym min. 1.30
 • Bonusy można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Bonusy można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80
 • Środki uzyskane z Bonusów będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu wartością bonusów

4. Szczegółowe informacje o promocji:

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na awans Manchesteru United lub Barcelony (typ zakładu: Awans – 1 lub 2)
 3. Bonus to 300 PLN za poprawny typ na awans Manchesteru United lub Barcelony plus 50 PLN za każdego gola Roberta Lewandowskiego.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na awans Manchesteru United lub Barcelony plus 50 PLN za każdego gola Lewego”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na awans Manchesteru United lub Barcelony plus 50 PLN za każdego gola Lewego” nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na awans Manchesteru United lub Barcelony plus 50 PLN za każdego gola Lewego” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.