PSG lub Real po kursie 50.00!

Bukmacher LV BET proponuje kolejną akcję promocyjną dla nowych graczy, rejestrujących się z linku promocyjnego Typerii! Zrób pierwszą wpłatę, odbierz bonus powitalny + darmowy zakład 20 zł i postaw na zwycięstwo PSG lub Realu w hicie Ligi Mistrzów! Jeśli Twój typ okaże się zwycięski, zostanie ci rozliczony po kursie podwyższonym do 50.00! Ryzykując symboliczne 1 zł możesz zgarnąć 44 zł.

Jak zagrać kurs 50.00 na PSG lub Real?

 1. Zarejestruj się i wpłać minimum 20 PLN.
 2. Pamiętaj, że im wyższa będzie Twoja pierwsza wpłata do LV BET, tym wyższy otrzymasz bonus od depozytu. (przykład: wpłacasz 100 zł i otrzymujesz drugie 100 zł w formie bonusu + freebet 20 zł w prezencie + możliwość postawienia na PSG lub Real z kursem 50.00)
 3. Postaw na wygraną PSG lub Realu (sekcja 1 lub 2) dokładnie 1 PLN
 4. Jeśli Twój typ okaże się wygrany, zostanie ci rozliczony po kursie podwyższonym do 50.00 i wygrasz 44 PLN
 5. Po meczu środki własne powiększane są automatycznie wg wzoru stawka*kurs na kuponie (przykładowo: 0.88*3,40 = 2.99 PLN).
 6. W środę (16.02) do godz. 17:00 otrzymasz dodatkowe środki na konto bonusowe. Wysokość bonusu = kwota 44 PLN – wygrane rozliczone automatycznie (przykładowo: 44 PLN – 2.99 PLN = 41.10 PLN bonusu).

Darmowe 20 PLN za rejestrację

Rejestrując się z linku promocyjnego otrzymasz dodatkowo bonus 20 zł bez depozytu w prezencie za samo założenie konta. Promocja „20 zł bez depozytu w prezencie dla czytelników Typerii” jest aktywna cały czas!

 • Dokonaj rejestracji i aktywuj konto potwierdzając swój adres email.
 • Po zalogowaniu na konto dokończ rejestrację klikając w “Pełna rejestracja” i zaznacz “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 • Bonus z mnożnikiem można aktywować na kuponie kombi składającym się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Następnie należy wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu Wygrane x20”.

LV BET bonus od depozytu 1500 zł

LV BET w ostatnim okresie zmienił swoją mało zrozumiałą dla graczy ofertę powitalną i wprowadził klasyczny bonus od depozytu 1500 zł. Zasady obrotu bonusu są czytelne, proste i – co najważniejsze – wykonalne dla większości obstawiających:

 • Otrzymane środki bonusowe (oraz wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlegają 4-krotnemu obrotowi po min. kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej. Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem.

Bukmacher oferuje także bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty, co razem z bonusem od pierwszej wpłaty daje łącznie aż 3333 zł w bonusach:

 • + 1500 PLN bonus klasyczny przy drugim depozycie
 • + 333 PLN zakład bez ryzyka przy trzecim depozycie

Szczegółowe zasady pakietu powitalnego 3333 zł w LV BET znajdziecie w linku:
https://lvbet.pl/pl/pakiet-powitalny-lv-bet/