Boost na gola Legii Warszawa! Z 1.55 na 2.00!

Już dziś o 18:45 Legia Warszawa podejmie u siebie Leicester City! Czy mistrzowie Polski postawią się Vardy’emu i spółce? Bukmacherzy nie dają gospodarzom zbyt dużych szans na zwycięstwo, jednak nie możemy wykluczać, że „Wojskowi” pokuszą się przynajmniej o honorowe trafienie.

Warto podkreślić, że choć obie ekipy dzieli różnica klas, to zwycięstwo gości wcale nie jest przesądzone. Nie da się ukryć, że jakakolwiek zdobycz punktowa byłaby sporym sukcesem Legii, ale pamiętajmy, że Leicester notuje początek sezonu, który jest dość daleki od zadowalającego.

Lisy zajmują dopiero 13. lokatę w tabeli Premier League, a w swoich 7 ostatnich występach zdołały zachować zaledwie 1 czyste konto. Typy na wygraną Leicester trudno uznać za pewniaki również w kontekście ostatnich pucharowych bojów tego zespołu. Ekipa z King Power Stadium odniosła tylko 1 wygraną w 6 poprzednich meczach rozgrywanych w ramach Ligi Europy, przegrywając w nich np. z ukraińską Zoryą Ługańsk.

Legia strzeli z Leicester? Kurs podwyższony z 1.55 do 2.00!

Czy wyżej przytoczone wyniki mają jakiekolwiek znaczenie w kontekście czwartkowego meczu? Na pewno nie kluczowe, bowiem wynikają one w dużej mierze z klasy drużyn, z którymi mierzyło się Leicester City. Na ich tle Legia wygląda naprawdę dość mizernie. Pozostaje natomiast pytanie, czy choć jedną bramkę dla gospodarzy rzeczywiście należałoby traktować jako niespodziankę?

Niezdecydowanych przekona być może promocja BETFAN, w ramach której bukmacher podwyższa kurs na trafienie Legii Warszawa z 1.55 do 2.00. UWAGA: promocyjny kurs dostępny jest tylko dla graczy, którzy skorzystali już z promocji powitalnych!

Nie masz konta w Betfan? Zarejestruj się z kodem promocyjnym „TYPERIA” i skorzystaj z promocji powitalnej – zwrot stawki do 600 zł za pierwszy, nietrafiony kupon! Sprawdź zasady cashback 600 zł.