Typ Dnia: Lewy strzeli, Bayern wygra? 

Tylko remis (1:1) z Bayerem Leverkusen w ostatniej kolejce Bundesligi z pewnością nie był wymarzonym rozstrzygnięciem dla Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec wygrali zaledwie 2 z 5 ostatnich spotkań i przed rewanżem 1/8 finał Ligi Mistrzów wielu ich kibiców może mieć powody do niepokoju.

Salzburg to drużyna przede wszystkim dobrze zorganizowana, która już w pierwszym meczu potwierdziła, że wcale nie ma zamiaru poddawać się bez walki, a ich rywale nie obędą się bez sporej dawki boiskowej harówki. Wiele do udowodnienia ma dziś Robert Lewandowski, który w swoich czterech ostatnich występach trafił do siatki tylko przeciwko ostatniemu w tabeli Furth.

Sytuacja polityczna związana z atakiem Rosji na Ukrainę, wynikający z niej niepewny los naszego barażowego meczu ze Sborną, zerwanie przez „Lewego” umowy z Huawei, a na dodatek lekki przestój Bayernu na krajowym podwórku i nieoczekiwane problemy Bayernu w dwumeczu z Salzburgiem. To idealna chwila, by RL9 wkroczył do akcji.

Odbierz kod na 1 miesiąc pakietu Polsat Box GO i oglądaj Ligę Mistrzów w 4K!

Nie ma wątpliwości, że we wtorkowy wieczór, to Bayern będzie stroną dominującą, a jednobramkowa zaliczka Salzburga raczej nie wystarczy, by Austriacy mogli marzyć o awansie. W futbolu i bukmacherce wszystko jest oczywiście możliwe, natomiast rozum podpowiada, że Lewandowski poszuka przełamania i da awans Bawarczykom.

W dzisiejszej promocji dla graczy BETFAN, kurs na zakład łączony „Lewandowski strzeli, a Bayern wygra” został podniesiony z 1.45 do 2.00. Biorąc pod uwagę, że limit stawki wynosi aż 100 zł, grzechem byłoby nie skorzystać z tej dość patriotycznej, ale jednocześnie w pełni uzasadnionej logiką propozycji.

Aby przejść do promocji z kursem 2.00 na gola „Lewego” i wygraną Bayernu kliknij tutaj lub w screenshot powyżej. Promocja skierowana jest do zarejestrowanych graczy BETFAN, którzy wcześniej wykorzystali już oferty powitalne. Nie masz konta BETFAN? Odbierz freebet 60 zł + cashback 600 zł w prezencie za rejestrację!