MaxiZysk na ATP i WTA Finals w forBET!

Polski tenis w rozkwicie! Po raz pierwszy w historii w jednym sezonie do turniejów ATP i WTA Finals zakwalifikowali się jednocześnie Polak i Polka. Doceniając Igę Świątek i Huberta Hurkacza forBET oferuje graczom to, co ma najlepsze – MaxiZysk! Postaw kupon na tenisowe finały, a jeśli trafisz bukmacher podwoi Twoją wygraną! 

Odbierz zakład bez ryzyka 100 zł!
Załóż konto -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Jeżeli chcesz otrzymać mnożnik wygranej, to w trakcie promocji (13.11.21, godz. 06:00 – 14.11 godz. 23:59) wpłać depozyt (min. 20 PLN), do którego automatycznie zostanie dodany MaxiZysk. Następnie zagraj kupon z min. 4 zdarzeniami przedmeczowymi lub/i na żywo z oferty ATP i WTA Finals (single i deble)! 

Szczegóły promocji MaxiZysk:

UWAGA: Promocją nadrzędną są promocje Pakiet Powitalny oraz forBET2000. Gracze, którzy jeszcze z nich nie skorzystali otrzymają w pierwszej kolejności bonusy w ramach promocji powitalnych (m.in. zakład bez ryzyka 100 zł)

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Gracze, którzy wpłacą środki dn. 13.11.21 godz. 06:00 do 14.11 godz. 23:59 otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 200 PLN.

4. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN.

5. Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 200 PLN, czyli za depozyt powyżej 200 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 200 PLN.

6. Zysk z kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie.

7. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.

8. Aby zagrać kupon za MaxiZysk należy wybrać go z listy sald na kuponie. Przykład:

9. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami przedmeczowymi lub/i na żywo – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.

10. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub/i na żywo tenis ATP i WTA Finals.

11. Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.

12. Aby zagrać kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym. Po zagraniu kuponu środki zostaną pobrane z salda głównego.

13. Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład.

14. Mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko do pierwszej regulaminowej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.

15. Ze względu na zaokrąglenia miejsc po przecinku wartość mnożnika może się wahać od 1.994 do 2.00.

16. Z promocji wyłączone są zakłady długoterminowe oraz Combo Expert.

17. Kupony z mnożnikiem MaxiZysk nie zaliczają się do obrotu depozytem w promocjach od depozytu tj. Extra Bonus, forBET 2000, 100% bonusu od pierwszego depozytu w ramach Pakietu Powitalnego.

18. Promocją nadrzędną jest promocja Pakiet Powitalny oraz forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tych promocji w pełni otrzymają w pierwszej kolejności bonus z jej tytułu.

19. Kupony, na których przynajmniej jedno zdarzenie zostało rozliczone po kursie 1.0 zostają wyłączone z promocji oraz powodują utratę MaxiZysku.

20. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu za MaxiZysk skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą MaxiZysku.

21. Promocja nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.

22. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

23. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

24. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Bonus od wpłaty do 2050 zł!
Załóż konto -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA