MAXIZYSK NA PŚ W ZAKOPANEM

?100 zł bez ryzyka w forBET


MaxiZysk na PŚ w Zakopanem

Już w najbliższy weekend (25-26.01.2020) odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. W Zakopanem Dawid Kubacki i spółka powalczą w konkursie drużynowym (sobota) i indywidualnym (niedziela).

Na tę okazję forBET przygotował dwie wyjątkowe oferty. Nowi klienci mogą skorzystać zakładu bez ryzyka aż do 100 PLN – opis i szczegóły promocji znajdziesz  TUTAJ.

Do aktywnych graczy skierowana jest akcja promocyjna MaxiZysk, w ramach której specjalny mnożnik podnosi wygrane na naszych kuponach.

Jak działa MaxiZysk?

Do pierwszej wpłaty, dokonanej między godz. 00:00 dnia 24.01.2020, a godz. 23:59 dnia 25.01.2020 bukmachera doda dwukrotny mnożnik zysku. MaxiZysk można wykorzystać na zakłady przedmeczowe z oferty PŚ w skokach w Zakopanem.


Zasady promocji:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Gracze, którzy wpłacą środki od 24.01.2020 od godziny 00:00 do 25.01.2020, do godz. 23:59 otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 100 PLN.

4. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN.

5.Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 100 PLN, czyli za depozyt powyżej 100 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 100 PLN.

6. Zysk z kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie.

7. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.

8. Wszystkie zdarzenia na kuponie z MaxiZyskiem muszą pochodzić z oferty przedmeczowej Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

9. Aby zagrać kupon za MaxiZysk należy wybrać go z listy sald na kuponie.

10.  Przykład: Po wybraniu MaxiZysku z listy

należy nim zagrać JEDNOKROTNIE  CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.

11. Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.

12.Aby zagrać kupon z mnożnikiem MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym. Po zagraniu kuponu środki zostaną pobrane z salda głównego.

13. Termin ważności MaxiZysku to 48h – w tym czasie należy postawić zakład.

14. Mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.

15. Z promocji wyłączone są zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

16. Kupony z mnożnikiem MaxiZysk nie zaliczają się do obrotu depozytem w promocji forBET2000.

17. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu za MaxiZysk skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą MaxiZysku.

18. Promocja nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.

19. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

20. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

21. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

?Odbierz 100 zł bez ryzyka