Mundial z Fortuną

🎁Odbierz prezent na Mundial od Fortuny🎁

Z okazji nadchodzącego Mundialu, Fortuna przygotowała dla swoich klientów wiele różnego rodzaju promocji. Poza bonusami za obstawianie na żywo, czy też bezpiecznymi zakładami specjalnymi, Fortuna umożliwi graczom typowanie spotkań bez konieczności uiszczania podatku. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, od stawki każdego kuponu pobieranie jest 12%. Dotychczas stawiając 100zł, nasza faktyczna stawka wynosiła jedynie 88zł. Dzięki mistrzowskiej promocji Fortuny, ani złotówka z naszej stawki nie zostanie przeznaczona na podatek, a dzięki temu nasze wygrane będą mogły być większe. Zakłady bez podatku w Fortunie, to jedna z najlepszych mundialowych promocji dostępnych na rynku.


Happy Hours. Zakłady bez podatku w Fortuna

Na 60 minut przed rozpoczęciem każdego ze spotkań na Mistrzostwach Świata w Rosji, klienci będą mogli aktywować bonus kursowy 1.14. Dodanie go do kuponu spowoduje wzrost wygranej, a tym samym sprawienie, że nie poczujemy podatku od stawki 12%. Jedynym zadaniem gracza jest aktywowanie bonusu przy dowolnym kuponie z oferty przedmeczowej. Happy Hours obejmują wszystkie spotkania z oferty przedmeczowej, która dostępna jest w danym momencie. Możemy więc połączyć na naszym kuponie spotkania rozgrywane na Mundialu z tymi, które będą odbywać się w ramach innych wielkich wydarzeń sportowych, np. tenisowego Wimbledonu.

Fortuna Happy Hours w pigułce:

-min. stawka kuponu 20zł
– zakłady bez podatku dzięki bonusowi kursowemu 1.14 aktywnemu na godzinę przed każdym meczem MŚ
-tylko oferta przedmeczowa
-promocji nie można łączyć z Ekspertem+, Bezpiecznym, Hitem Dnia, Superofertą+, bonusami AKO oraz Fortuną Na Start
-promocja dostępna jest we wszystkich kanałach sprzedaży: online, mobile, oraz w punktach przyjmowania zakładów.

Pełen regulamin promocji dostępny jest tutaj.

🎁Odbierz prezent na Mundial od Fortuny🎁

Poprzedni artykułInterfejs stron bukmacherskich
Następny artykułJanek Typuje: Rosja wygra na otwarcie Mundialu!✅
D.B. Cooper
Typer z 13 letnim stażem, przez pewien okres w życiu gracz zawodowy. W przeszłości ekspert serwisów oferujących płatne typy bukmacherskie i laureat konkursów typerskich. Współpracę z Typerią rozpoczął od celnych typów przez 17 dni z rzędu na MŚ 2018. Mało agresywny styl gry, kursy najczęściej około 2,00, głównie single i duble. Gwarantuje regularność i skuteczność. W dłuższym okresie czasu, grając z nim nie będziesz na minusie. Cierpliwość, krok po kroku i czerpanie małymi łyżkami - tymi zasadami się kieruje. Jakiej drużynie kibicuje prywatnie? Zawsze tej, którą ma na kuponie ;)