Mundial Typerów w Milenium

?Rejestracja Mielnium. Odbierz bonusy?

Każdy zarejestrowany w Internecie lub punkcie stacjonarnym gracz bierze udział w rywalizacji w czterech różnych kategoriach: ranking główny, najskuteczniejszy typer, najefektywniejszy typer, kupon dnia. Możemy skupić się na jednej wybranej przez siebie kategorii i walczyć w niej o zwycięstwo, bądź podjąć wyzwanie i spróbować zająć czołowe lokaty w każdym z rankingów. Sposób zbierania punktów jest odmienny dla każdego z konkursów, różne są również nagrody. Poniżej prezentujemy krótki opis poszczególnych kategorii:


Ranking główny

W rankingu głównym pod uwagę brane są wszystkie zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Nie są zaliczane jedynie zakłady anulowane, bądź zawarte za kredyty. Sposób obliczania punktów dla tej kategorii jest następujący:

W rankingu głównym nagrodzonych zostanie 150 najwyżej sklasyfikowanych osób. Podzielą między sobą pulę nagród w wysokości 25 000 zł. Najlepiej typujący gracz otrzyma 10 000 zł.


Najskuteczniejszy typer

Pod uwagę brane są wszystkie zdarzenia przedmeczowe z oferty Mundial 2018. Wysokość kursów zawieranych zakładów nie ma znaczenia. Im więcej trafionych zdarzeń, tym wyższa nasza lokata w rankingu. Ilość naszych punktów rankingowych jest równa liczbie trafionych zdarzeń. Nagrodą dla zwycięzcy tej klasyfikacji jest konsola Microsoft Xbox One X, gracze którzy zajęli kolejno drugie oraz trzecie miejsce, mogą liczyć na nagrody w wysokości 300 oraz 200 złotych.


Najefektywniejszy typer

W tej klasyfikacji liczy się wysokość trafianych przez nas kursów. Obstawianie „pewniaków” z niskimi kursami nie pozwoli nam na zajęcie żadnej z czołowych lokat. Pod uwagę brane są tylko zakłady przedmeczowe na Mundial 2018. Punkty przyznawane są według wzoru:

Nagrodą dla zwycięzcy tej klasyfikacji jest tablet Apple iPad. Gacze którzy zajęli kolejno drugie oraz trzecie miejsce, mogą liczyć na nagrody w wysokości 300 oraz 200 złotych.


Kupon dnia

Podczas trwania konkursu, nagradzany będzie najlepszy danego dnia kupon. Za kupon dnia uznawany będzie wygrany kupon z najwyższym kursem łącznym. Pod uwagę brane są tylko wygrane kupony. Na kuponach mogą znajdować się dowolne zdarzenia, nie tylko z oferty Mundial 2018.
Codzienna nagroda wynosi 100 zł. Do rankingu nie są wliczane kupony rozpisowe oraz zawierające produkty takie jak Milenium Bezpieczny, Grand i Bonus 5-10-15.

?Rejestracja Mielnium. Odbierz bonusy?

Akcja „Mundial Typerów w Milenium” trwa od 25.05 do 15.07.2018 r.
Pełen regulamin promocji dostępny jest TUTAJ