Mundial w Etoto – 2000 zł w bonusach

?Freebet 100 zł od Etoto?

Mundialowa ofensywa Etoto! W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, bukmacher przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę powitalną. Gracze mają możliwość uzyskania aż do 2000 zł w bonusach. Dotychczas po zarejestrowaniu się w Etoto, istniała możliwość skorzystania jedynie z promocji Kasozwrot 100zł. Teraz do Kasozwrotu dołączyła „Gra Ofensywna” w ramach której wysokość naszych 3 pierwszych wpłat zostanie powiększona kolejno o 100%, 50% i 25%. Wszyscy klienci mają również możliwość skorzystania z promocji ROSJA 1500. Pozwala ona na powiększenie naszych 2 depozytów o 50% oraz 25%. Mundial w Etoto, to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej.


Promocja ROSJA 1500

Promocji „Rosja 1500” nie można łączyć z ofertą „Kasozwrotu” (w ramach tej samej wpłaty), a stawki pochodzące z bonusu nie będą zwracane w ramach tej oferty, w przypadku jednoczesnego skorzystania z „KASOZWROTU 100”.

Gracz uprawniony będzie do otrzymania następujących bonusów:

Bonus w wysokości 50% depozytu do maksymalnej kwoty 500 zł – BONUS „Rosja500”

Bonus w wysokości 25% depozytu do maksymalnej kwoty 1000 zł – BONUS „Rosja1000”

Aby otrzymać bonusy należy dokonać depozytu w minimalnej wysokości 4 PLN, wpisując na stronie wpłaty kod bonusowy „ROSJA500” oraz przy następnej wpłacie „ROSJA1000”.


Obrót przyznanymi bonusami:

Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:

  • a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
  • b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,20;
  • c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.

Gracz ma 60 dni na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie.


Defensywa w Etoto

Obecnie rejestrując się w Etoto możemy wybierać spośród dwóch odmiennych form bonusu powitalnego. Pierwsza z nich to wariant defensywny – Kasozwrot. Jest to promocja, która daje nam pewność, że nie stracimy ani złotówki. Z drugiej strony nie możemy w tym przypadku liczyć na wielotysięczne wygrane. Polecamy wybór Kasozwrotu osobom mniej skłonnym do ryzyka, ceniącym sobie spokój i bezpieczeństwo. Kasozwrotu nie można łączyć (w ramach jednej wpłaty) z promocją Rosja 1500. Dopiero przy kolejnej wpłacie istnieje możliwość wpisania kodu promocyjnego i otrzymania powiększonego depozytu.

Etoto Kasozwrot 100% w pigułce:

  1. Rejestrujesz się i robisz pierwszy depozyt.
  2. Grasz pierwszy zakład z min. 3 możliwymi wynikami ( odpada więc tzw. podwójna szansa, czy też typ na zwycięzcę meczu tenisa)
  3. Zamiast grać singla z 3 możliwymi wynikami możesz zagrać dowolny AKO (wtedy wymóg 3 możliwych wyników poszczególnych zdarzeń nie obowiązuje)
  4. Wygrywasz – możesz grać dalej lub wypłacić wszystko, przegrywasz – dostajesz zwrot do 100 PLN i również możesz od razu wypłacić.
  5. Żeby dostać zwrot piszesz na chacie lub przez formularz kontaktowy, pieniądze wrócą do Ciebie maksymalnie w 24 godziny, najczęściej o wiele szybciej.

Ofensywa w Etoto

Z kolei tym, którzy kochają wielkie emocje, a przy okazji nie boją się ryzyka, powinien przypaść do gustu wariant ofensywny. Każdy gracz, który zarejestrował się wybierając ofertę Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” otrzyma bonus w wysokości 100% pierwszej wpłaconej kwoty do maksymalnej wartości 500zł. Ponadto uprawiony będzie także do skorzystania z dostępnej dla wszystkich promocji ROSJA 1500, która pozwala również na zwiększenie drugiej oraz trzeciej wpłaty. W sumie nowy klient Etoto, który zdecyduję się na wybór wariantu ofensywnego, może zgarnąć aż do 2000 zł w bonusach.  Wybierając ofensywną ofertę powitalną tracimy możliwość skorzystania z Kasozwrotu 100%. Obrót przyznanymi bonusami odbywa się na takich samych zasadach jak w przypadku promocji ROSJA 1500. Innymi słowy, oferta ofensywna Etoto, to bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500zł + promocja ROSJA 1500. To jedna z najlepszych ofert bonusowych na rynku.

?Odbierz 2000 w bonusach od Etoto?