Polska – Węgry. Obstaw i odbierz freebet 10 PLN za każdą bramkę.


W ostatnim meczu grupowych zmagań eliminacji Mistrzostw Świata 2022 przyjdzie stoczyć nam braterski pojedynek z reprezentacją Węgier. W pierwszym meczu padł wynik 3 – 3, a jak będzie tym razem? Chcielibyśmy żeby było podobnie, bo za każdą bramkę w meczu forBET zapłaci graczom aż 10 PLN!

By wziąć udział w promocji, należy zagrać kupon AKO (min. 3 zdarzenia) za dokładnie 79 PLN, zawierający typ z meczu Polska – Węgry. Po spełnieniu warunków Gracz otrzyma bonus za każdego gola w meczu, strzelonego przez obydwie drużyny.

Nie masz konta forBET? Zarejestruj się i odbierz zakład bez ryzyka 100 zł!
Załóż konto -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


Zasady promocji

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od dnia 14.11.21 godz. 10:00 do 15.11.21 godz. 20:45.

4. Aby skorzystać z promocji, należy zagrać kupon AKO złożony z minimum 3 zdarzeń. Jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty meczu Polska – Węgry w el. Mistrzostw Świata.

5. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30.

6. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 79 PLN.

7. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon spełniający warunki promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe, kupony z MaxiZyskiem oraz kupony systemowe.

9. Każdy gracz, który skorzysta z promocji, otrzyma bonus 10 PLN za każdą bramkę strzeloną w meczu Polska – Węgry w el. Mistrzostw Świata 2022. Wysokość bonusu będzie sumą wszystkich strzelonych bramek. Wysokość bonusu nie jest ograniczona.

10. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

11. Bonusem należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 96 godzin. Czas na obrót bonusem wynosi 96 godzin.

12. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

13. Bonusy znajdą się na kontach Graczy we wtorek 16.11.2021 do godz. 16:00

14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem

15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

16. Oferta promocyjna ważna jest wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.