Wracają europejskie puchary! Najlepsze zespoły w Europie rozpoczynają rywalizację w fazach grupowych Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Wśród spotkań będzie również polski akcent, gdyż już w czwartek Lech Poznań zmierzy się z hiszpańskim Villarrealem w ramach grupy „C” LKE. Z okazji powrotu europejskich pucharów Fuksiarz przygotował specjalną promocję

 

Nie masz konta? Zagraj bez ryzyka!

Promocja „Fuks Bumerang” skierowana jest do zarejestrowanych graczy. Jeśli nie posiadasz konta na Fuksiarz.pl czeka na Ciebie jeszcze lepsza, specjalna oferta dla nowych graczy. Zarejestruj się i odbierz zwrot połowy stawki do 500 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Wypłacisz go od razu – bez konieczności obrotu, bez haczyków, bez dodatkowych wymogów!

Jak odebrać freebet 500 zł?

1. Na stronie promocji „Fuks Bumerang” kliknij przycisk „Dołącz do promocji

2. Następnie dokonaj depozytu w wysokości co najmniej 50 zł

3. Postaw kupon AKO z min. 5 zdarzeniami za wpłacone środki (całość stawki musi pochodzić z wpłaconych środków po dołączeniu do promocji)

4. Promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe oraz na żywo

5 Jeśli na Twoim kuponie nie wejdzie dokładnie jeden dowolny mecz, otrzymasz freebet w wysokości 100% postawionej stawki do 500 zł

Jak odebrać freebet na Ligę Mistrzów?

Wystarczy, że poczekasz. Maksymalnie do 72h od zakończenia promocji freebet powinien pojawić się na Twoim koncie.

Ile razy mogę skorzystać z promocji?

Każdy gracz, który spełni warunki promocji jest uprawniony do jednokrotnego odebrania freebetu.

Jak otrzymać maksymalny freebet?

Aby otrzymać maksymalną kwotę freebetu, należy postawić kupon spełniający warunki promocji za 570 zł. W przypadku, kiedy dokładnie jeden mecz na kuponie okaże się przygrany na Twoim koncie pojawi się freebet w wysokości wspomnianej kwoty pomniejszonej o podatek, czyli 500 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od 06.09.2022 od godziny 12:00 do 08.09.2022 do godziny 23.59. Kupony muszą zostać rozliczone do końca trwania promocji.

Zakład bez ryzyka 500 zł
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się