Odbierz freebet 55 zł na powrót Ekstraklasy!

Po 55 dniach oczekiwania wraca Ekstraklasa! Z tej okazji Fuksiarz przygotował promocję dla wszystkich graczy, w której można zgarnąć freebet 55 zł. Wciąż nie masz konta u tego bukmachera? Zarejestruj się z linku promocyjnego i skorzystaj ze specjalnej oferty powitalnej dla czytelników Typerii! Odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł (wypłata zwrotu bez konieczności obrotu!), a także pakiet Polsat Box GO Sport dający dostęp do transmisji spotkań Ekstraklasy!

Odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł + pakiet Polsat Box GO Sport i oglądaj Ekstraklasę za darmo!
Załóż konto -> KLIK!


Nie masz konta? Postaw pierwszy kupon do 500 zł bez ryzyka!

Aby odebrać zakład bez ryzyka 500 zł i pakiet Polsat Box Go Sport należy zarejestrować się w Fuksiarzu ze specjalnego linku promocyjnego Typerii, a następnie postawić kupon spełniający poniższe warunki:

  • Min. 2 typy
  • Kurs każdego typu min. 1.60
  • Min. stawka 50 zł

Jak widać, wymogi są całkiem proste do spełnienia. Wystarczy, że pierwszy kupon w Fuksiarzu będzie zawierał min. 2 typy po kursie min. 1.60 i zostanie postawiony za min. 50 zł. Nie wejdzie? Zwrot do 500 zł w wysokości połowy stawki trafi na Twoje konto i będziesz mógł go od razu wypłacić. Bez konieczności obrotu bonusem, bez dodatkowych wymogów.

Jeśli chcesz, aby Twój pierwszy kupon brał również udział w promocji „Freebet 55 zł” pamiętaj, aby spełniał także jej warunki, które znajdziesz poniżej:

Jak odebrać freebet 55 zł w promocji na powrót Ekstraklasy?

  1. Kliknij przycisk „Dołącz” na stronie promocji

2. Wpłać min. 50 zł i postaw kupon AKO za min. 50 zł z min. 4 zdarzeniami na 1. kolejkę Ekstraklasy. Tylko zakłady przedmeczowe.

3. Jeśli trafisz, to oprócz swojej wygranej otrzymasz freebet 55 zł

4. Przegrałeś? Jeśli jesteś nowym graczem, a kupon spełnił warunki Zakładu bez ryzyka, to w razie porażki otrzymasz zwrot środków do 500 zł bez obrotu

5. Promocja trwa od 14 do 17 lipca 2022 roku

 

Jakie kanały i rozgrywki dostępne są w pakiecie Polsat Box Go Sport?

Pakiet, który otrzymują nowi gracze rejestrujący się z linku promocyjnego Typerii oferuje 30-dniowy dostęp do 20 kanałów sportowych, na których można obejrzeć rozgrywki takie jak m.in: PKO BP Ekstraklasa, Liga Mistrzów UEFA, Fortuna 1 Liga, La Liga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 Uber Eats, Fortuna Puchar Polski, UFC, Formuła 1, i wiele innych!

Kanały dostępne w pakiecie Polsat Box Go Sport