Piłkarskie BINGO na mecz Anglia – Polska!

Już tylko kilka godzin dzieli nas od hitowego starcia Anglia – Polska! Z tej okazji Betfan postanowił przygotować wyjątkową ofertę zakładów specjalnych. Możemy m.in. wziąć udział w promocji Zwycięski remis i obstawić X2 po kursie 10.00, typować czy Polacy klękną przed meczem, a teraz dochodzi do tego jeszcze tzw. piłkarskie BINGO! Należy obstawić jakiego sformułowania podczas meczu użyje jeden z komentatorów, a warto dodać, że będą nimi Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak! Nie masz konta? Skorzystaj z promocji dla naszych czytelników i odbierz zwrot stawki za pierwszy spudłowany kupon!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️CASHBACK 600 PLN⚠️

Piłkarskie BINGO na mecz z Anglią!

Co tu dużo mówić – mecz z Anglią to prawdziwy klasyk nad klasykami. Biorąc pod uwagę, że skomentuje go Dariusz Szpakowski, możemy spodziewać się wielu charakterystycznych dla tego komentatora zwrotów i powiedzonek. Czeka nas również zapewne nostalgiczna podróż do czasów Domarskiego, Tomaszewskiego, zwycięskiego remisu i innych obrosłych legendą wydarzeń z historii polskiego futbolu.

Jak myślicie, które z popularnych sformułowań pojawi się dziś w ustach Dariusza Szpakowskiego (lub Andrzeja Juskowiaka)? Trudno wyobrazić sobie, by klasyki takie jak „czeka by nie spalić”, „okazja”, czy też „ma miejsce” miały nie zabrzmieć dziś na antenie. Piłkarskie BINGO Betfan prezentuje się naprawdę okazale i trzeba przyznać, że można wyłowić z niego kilka prawdziwych perełek, które warto dodać do kuponów.