„Po pierwsze bramka” w Fortunie!

Eliminacje do piłkarskich Mistrzostw Świata w pełni, a przed naszą reprezentacją najtrudniejszy mecz – już jutro zmierzymy się z Anglikami. Zainteresowanie spotkaniem jest wielkie, dlatego Fortuna wyszła naprzeciwko graczom i przygotowała na ten mecz wyjątkową promocję. Nie masz konta? Załóż je z kodem promocyjnym „TYPERIA” i zgarnij darmowe 20 zł na start + zakład bez ryzyka 600 zł. Sprawdź szczegóły.

Odbierz zakład bez ryzyka 600 zł na pierwszy kupon!
Załóż konto w Fortunie -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


Nie masz konta w Fortunie?

  • Zarejestruj się z linku promocyjnego, używając kodu bonusowego „TYPERIA”
  • Dokonaj pierwszej wpłaty min. 50 zł (im wyższa wpłata, tym wyższy zakład bez ryzyka)
  • Otrzymasz zakład bez ryzyka do 600 zł
  • Postaw pierwszy kupon
  • Wygrasz? Kasa jest Twoja!
  • Przegrasz? Masz zwrot do 600 zł, który przed wypłatą wystarczy obrócić tylko jeden raz z DOWOLNYM KURSEM. Nawet 1,14! 🙂
  • Sprawdź szczegóły promocji 600 zł bez ryzyka w Fortunie.


„Po pierwsze bramka” – do zdobycia bonus 50 zł!

– warunek: w trakcie trwania promocji (08.09.2021) postaw zakład, że Polska strzeli pierwszego gola w meczu za min. 50 zł brutto (na kuponie musi znajdować się zakład: 1. gol – Polska)

– W przypadku gdy Polska strzeli pierwszego gola w meczu, bez względu na wynik końcowy kuponu, otrzymasz bonus 50 zł w postaci punktów FKP.
– W przypadku gdy Polska nie strzeli pierwszego gola w meczu, nie otrzymasz bonusu, bez względu na inne rozstrzygnięcia na kuponie.

– Bonus: 50 zł w punktach FKP w przypadku gdy Polska strzeli pierwszego gola w meczu (wartość bonusu jest taka sama bez względu na liczbę strzelonych goli)

– Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

Odbierz zakład bez ryzyka 600 zł na pierwszy kupon!
Załóż konto w Fortunie -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA