W hitowym meczu 1/16 finał Ligi Europy Barcelona podejmie u siebie Manchester United. Z tej okazji Superbet przygotował naprawdę potężną promocję! Załóż konto z kodem promocyjnym „TYPERIA”, postaw 2 zł na wygraną Barcy i odbierz 200 zł, jeśli Twój typ okaże się trafiony + dodatkowo 50 zł za każdą bramkę Roberta Lewandowskiego! Czytelnicy Typerii dostają do tego freebet 54 zł w prezencie za założenie konta i instalacje apki mobilnej!

1. Załóż konto i odbierz freebet 54 zł

 • Otwórz konto z kodem TYPERIA
 • Wpłać min. 50 zł
 • Otrzymasz freebet 34 zł za rejestrację
 • Otrzymasz freebet 20 zł za pobranie apki mobilnej
 • Freebety zostaną przyznane w ciągu max. 72h od dokonania pierwszej wpłaty

2. Postaw 2 zł na Barcelonę

 • Postaw swój pierwszy zakład singiel na wygraną Barcelony z Man Utd
  z oferty przedmeczowej, stawiając 2 zł
 • Jeśli trafisz,  otrzymasz wygraną i 200 zł w bonusie + dodatkowo 50 zł za KAŻDĄ bramkę Lewandowskiego!
 • Bonusy zostaną dodane w ciągu max. 72 h

3. Obrót bonusów

 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z min. kursem 1.80 lub na zakłady akumulowane z łącznym kursem min. 1.80 oraz kursem poszczególnych typów wynoszącym min. 1.30
 • Bonus można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu wartością bonusu

4. Szczegółowe informacje o promocji:

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Manchesterem United plus 50 PLN za każdego gola Lewego”

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Barcelony w meczu z Manchesterem United (typ zakładu: Mecz – 1)
 3. Bonus to 200 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Barcelony plus 50 PLN za każdego gola Roberta Lewandowskiego.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Manchesterem United plus 50 PLN za każdego gola Lewego”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Manchesterem United plus 50 PLN za każdego gola Lewego” nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Manchesterem United plus 50 PLN za każdego gola Lewego” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.